Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes 5 naposan, a baba...

36 hetes 5 naposan, a baba mérete 3kg 180 volt. Hamarabb várhatom?

Figyelt kérdés

2018. jún. 7. 23:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Miért jönne hamarabb. Ezek csak tippelt számok. Fiam 3500ra becsülték 36 hetesen. Aztán 39+5ön mikor született program császárral volt 3200
2018. jún. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Elméletben nem. Azt mondták nekem, hogy a baba csinál magának helyet, ha nagyobb az átlagnál, pusztán emiatt nem fog elöbb születni, mert a nagyobb baba nem érettebb babát jelent, csak a súlya nagyobb. Lehet valamennyi mérési hiba, bár mostanság ritka. Nekem végig tökéletesen saccoltál a súlyát. Mármint ezt csak tippelem, de végül annyival is született amennyinek jósolták. Eddig nem volt nagyobb?
2018. jún. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem eddig mindig azt mondta a doki,hogy tökéletes, még az elején talán egy kicsivel kisebb volt, de behozta a súlyát😊. De akkor így megnyugodtam, mert a doki feje elváltozott mikor meglátta a súlyát, és azt mondta lehet még 4 kg is 😂 Hát biztos sajnált akkor ezek szerint😂
2018. jún. 8. 00:12
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

2-es vagyok. Ne aggódj, 3800 gramm volt a kislányunk. Repedés, vágás nélkül megszületett 5 óra alatt. Nem a súlya számít, inkább a fejkörfogat.


Ui.: Nem tudom miért lettem lepontozva?!?!?! De aki megtette annak gratulálok és köszönöm!

2018. jún. 8. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Nem.


A 12. Heti UH méretei ilyenkor a mérvadóak..


Ha ott nagyobb/ kisebb akkor az idejét módosíthatja.


Persze vannak egyéb tényezők, amik előrehozhatják.. Pp indokolatlanul nyíló méhszáj.



Nálunk épp az ellenkezője áll fenn... Vissza is néztük a 12. Hetit a kisebb méret miatt( 35 hetesen 2000g)

De az alapján nem indokolja a későbbi szülést..


Viszont lehet jobban járnál,ha megindulna hamarabb 😳


De a tested, ha ekkora babát "növeszt, akkor megszülni is képes!!!

Nem kell megijedni, az emberi test csodákat tud.. Nem szabad siettetni a babát, hogy a tágulás szépen menjen.


Kitartás ekkora súly cipeléséhez!

2018. jún. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Egyáltalán nem biztos. A fiamat 3120 grammra becsülték, majd 39+6-ra született 4650 grammal... :D Vagyis elmérték, mert a szülészdokim szerint képtelenség, hogy ennyit nőtt volna... Így bízz meg a számokban. :)
2018. jún. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem biztos.4 kg-os babám volt és előre jelezte az orvos, hogy nagy baba lesz.39+6 napon császároztak mert faros volt és téraránytalanság is felmerült.4200g-al született aztán.Szóval simán 40 -41 hétre is szülhetsz akár.
2018. jún. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
38 hetesen 4200 ra becsülték a fiam. Kerek 41re született 4050 el, gyorsan simán, minden gond nélkül. Szóval a súlya nem jelent semmit a szülés várható idejénél.
2018. jún. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszoktak,megnyugtat rendesen😅 mert mindenkiben benne van a "félsz" .😊 de akkor ezek szerint bízok a magamba😊 Igazából még jövök megyek😊😅 dolgozni már nem dolgozom, de különösebben fittnek érzem magam😊
2018. jún. 8. 20:07
 10/12 A kérdező kommentje:
Azért leírom 39 plus 3 naposan császárral,de megszületett a babám. 55 centi 3kg960-al😂 végülis nagybaba lett 😂
2018. júl. 7. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!