Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az terhesség első fele vagy a...

Az terhesség első fele vagy a második ért nektek véget hamarabb?

Figyelt kérdés
Hogy érzitek, nektek melyik rész repült el, és melyik volt a hosszú?

2017. máj. 6. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:

16 hetes kortól csak úgy repült az idő. Szóval a második fele repült el.

Most második babával vagyok 32 hetes, nem is tudom. Az első 20 hét elrepült, azóta kezdek egyre nyűgösebb lenni, most szerintem inkább az első fele telt gyorsabban, mint ahogy a második tűnik.

2017. máj. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A második.

Az első 20 hetet végigaggódtam. Egy-egy vizsgálat között alig vártam, hogy végre legyen "bizonyíték", hogy minden rendben van.

Onnantól, hogy mocorgott, már nyugodtabb voltam, jobban élveztem a babavárást. Gyorsabban el is telt az idő. Plusz volt mit csináljak: ruhavásárlás, babaszobát berendezni, stb.

2017. máj. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én inkább úgy mondanám, hogy az első trimeszter volt, ami nagyon nehezen vánszorgott, most pedig szinte repül az idő és el sem hiszem, hogy mindjárt babázni fogok :)
2017. máj. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a trimeszterbe 22-25. hétől repül szülésig az id
2018. okt. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!