Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem érzem a magzatot. Normális...

Nem érzem a magzatot. Normális vagy aggódjak?

Figyelt kérdés
Még csak 14 hetes vagyok, a baba mozgását még nem érzem, de már egy jó ideje érezni lehet a pulzálást, ha a hasamra teszem a kezem. (reggel gyorsabban lüktet, van hogy arra ébredek), de 2 napja nem érzek semmit. Aggódom. Párom szerint feleslegesen. Ti voltatok már hasonló helyzetben?

2018. jún. 9. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a pulzálás nem a magzat, hanem a te tested pulzálása. Fizikai képtelenség egy 14 hetes magzatot kívülről érzékelni, pláne a szivhangot érezni. Azt még egy 40 hetesnél se fogod tudni a kezeddel érezni.
2018. jún. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tuti nem az én pulzusom, mert kétszer gyorsabb, mint az enyém és nem is bélgázok, mert azok, nem tartanak ilyen sokáig és nem ilyen a ritmusuk.
2018. jún. 9. 10:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A pulzálását nem érzed, az a te artériád.
2018. jún. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy magzat szivvereset nem lehet kívülről kézzel érzékelni kérdező, ne beszélj hülyeségeket
2018. jún. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit érzel az a hasi aorta lüktetése.
2018. jún. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Drága Isten.

A mozgását nem érzed de a szívverését igen!ezt hogyan gondoltad?

2018. jún. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem érezheted kívülről a szívverését, ha gyorsabbnak érzed, mint a Tiedet akkor sem. Szívhang hallgatóval maximum, de a háziakkal talán ilyenkor még nehéz megtalálni azt hiszem, de ebben nem vagyok biztos. Én 15 hetesen éreztem először a kislányom mozgását, de biztosan csak azért, mert 3 napig beteg voltam és egész nap feküdtem, volt alkalmam erre figyelni. Amikor még ilyen pici a baba nehéz észlelni pláne első terhességnél.
2018. jún. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem a babaet erzed. Es egyebkent van aki a 20. Hetig nem erzi a mozgasat. En 15 hetesen vettem az elso rugast eszre mikor szalltunk le a repulovel. De utana sokaig nem ereztem. Rendesen a 18-19 heten kezdett el mozogni ugy hogy konkretan erezzem a rugasokat, elotte csak ilyen uszkalas volt.
2018. jún. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!