Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinél mikor kezdődött a...

Kinél mikor kezdődött a kivánós korszak? És mit kívántatok?

Figyelt kérdés
Ételre gondolok:)
2010. jún. 16. 13:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Az első fiammal volt csípős-savanyú kínai leveses korszakom, aztán túróscsuszás. A 12. héttől.

Most a második fiammal a káposztáért (nyers) és a paradicsomléért vagyok oda :) 30 hetes vagyok.

Te?

2010. jún. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem már a legelején kezdődött,amikor még nem is tudtam hogy terhes vagyok.Kb 1 hétig szinte csak banánt ettem,sajna azóta nem bírom megenni,de a kívánósság azóta sem múlt el.Nagyon érdekes mert olyan dolgokat is kívánok amiket előtte nem is szerettem.Remélem szülés után elmúlik mert nagyon bosszantó tud lenni amikor hajnali 1-2 körül le kell caplatnom a zöldségeshez mert addig nem tudok elaludni amíg nem eszem egy kis epret.

21hkm

2010. jún. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Tegnap volt minden bajom mikor a vacsoracsatát néztem! A nyálam egyfolytában folyot, málna....attól kész vagyok:) Igazábol még nem teljesen veszem észre hogy van amit nagyon kivánok. Egy kis édesség minden napra kell de ezen kívül még semmi extra!

23 hetes vagyok

2010. jún. 16. 13:36
 4/15 anonim ***** válasza:
én 4-5 hetes terhes lehettem amikor egész nap képes lettem volna csak uborkasalátát enni:)A másodikkal nem voltam kivános.
2010. jún. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Minden kaja melle csiposet kell egyek, mert maskepp nem esik jol, persze csak mertekkel teszem, mert tudom, hogy a sok nem tesz jot.Kulonben terhesseg elott ranezni se tudtam volna.

13 hetes km

2010. jún. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Még nem is tudtuk, hogy jön a baba, mikor annyit kezdtem el enni, hogy csak néztünk. A legelején a lekváros táska volt a legnyerőbb, aztán jött a kakaós csiga lekváros táska kombináció, aztán majd megőrültem, hogy ehessek levest, bármilyet, csak leves legyen, aztán meg a téliszalámi volt a favorit. Ez tartott kb a 16. hétig.

Most pedig a paradicsom és a kefír megy nagyon, bár a kefir már lecsengőben van!

23 hetes kismami

2010. jún. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kb. két hete a savanyú káposzta és a vaníliás jégkrém a favorit nálam. Legszívesebben együtt enném a kettőt, de a férjem szörnyűnek tartja és nem engedi. Tehát így egymás után eszem őket. 12h km
2010. jún. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem az égatta világon nem volt semmi terhességi tünetem, s azóta se:)

28 hetes km

2010. jún. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Bármi, amit meglátok, vagy ami szóba kerül! A cukkinis lecsó 3 napig is ugyanolyan jól esik! Aztán egy kis szőlő, vagy dinnye... Aztán zárásnak fagyi...
2010. jún. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem a 13.héttől volt kívánós korszakom a 20.hétig, azóta egyenlőre nincs :) Eleinte állandóan krumplilevest ettem volt hogy 2-3 napig szinte csak azt :) utána rántott hús sült hússal, hamburger, rengeteg pizza :) mindössze 5 kilót híztam :)

23h km

2010. jún. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!