Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetesen hátfájás és gyomor...

Bogyo0528 kérdése:

24 hetesen hátfájás és gyomor fájás (? )

Figyelt kérdés

két napja már arra kelek hogy nagyon fáj a hátam és a gyomorszájam és a haskörnyékemnél is nagyon kellemetlen nyomasztó nyomó érzést érzek már reggeltől.Hányingerem csak egy pici van.

Nem tudom mi lehet a gond.

valaki volt már így,vagy hasonló? mit lehet ez ellen tenni?

😥


2018. jún. 11. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! En 22 hetes multam es ma reggel ota nekem is faj a gyomrom, es nem sav, mert az tudom milyen.Ez olyan tompa fajdalom.Holnap megyek a dokimhoz ,meg fogom kerdezni.
2018. jún. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Nekem ugyanezekkel a tünetekkel hellp szindrómám volt.Én a helyedben azonnal mennék a kórházba és kérnék egy toxpanelt mert ez sajnos nem játék.Nem ijesztegetni akarlak, de jobb félni mint megijedni, illetve inkább egy felesleges út a kórhazba, minthogy baj legyen.
2018. jún. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, majd írj, hogy hogy vagytok!Minden jót kívánok!
2018. jún. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Még most sem enyhült a fájdalom.

Holnap megyek ultrahangra ,de ha pár óra múlva sem javult a helyezetm akkor be megyek a kórházba😥

Amúgy Elevitet szedek voltak korábban enyhe görcseim azt mondta a védőnő b6 szedjek .Most is vettem be de nem segített.

2018. jún. 11. 18:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező?Remélem jobban.
2018. jún. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! 1-es vagyok, ird meg mit mondott a doki, jobbulast kivanok! Nekem enyhult tegnap este a fajdalom,de enni nem nagyon merek. Kivancsi vagyok mit mond a doki delutan megyek.
2018. jún. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves 1. válaszoló köszönöm kérdésed már jól vagyok 😊 és a baba is jól van Sokat rugdos! és csak azért volt az a nyomasztó nyomó érzés mivel nő a mélyem és a picim és a szervek helyezkednek el.Semmien komoly baj nincs.
2018. jún. 12. 12:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon orulok! Nekem is ezt mondtak tegnap. Ha eszek tompan faj,ha ures a gyomrom akkor semmi bajom.Boldog babavarast!
2018. jún. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!