Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rámjön a pánikbetegségem...

Rámjön a pánikbetegségem terhesség alatt is! Ősszel télen szünetel akkor mondig rendesen kapok levegőt érdekes most megint ma sok idő után előjött! Mitől?

Figyelt kérdés

Egy ée vagyok pánikbetegséggel diagnosztizálva.

Bár azt hozzátenném a panaszaim nem lettek kivizsgálva a hazirovosom egyből rávágta hogy pánikszindroma..


Most 21 hetes vagyok nagyon jól tudtam kezelni a "nem kapok levegőt"gondolataim

Főleg hogy még a férjem dolgozik mindig egyedül vagyok itthon kora reggeltől kora estig..

És teljesen jól voltam tudtam uralni a gondolataim hogy ne essek kétségbe ne figyeljem a levegővételem...

Ma az ágyban fekszek már éreztem hogy nagyon fülledt idő van brnt is és alig alig kapok oxigént.

Pont néztem fejhallgatóval valamit laptopon .Párom oda is szól hogy mi a bajom nagyon furcsán veszem a levegőt.

Én nem is hallottam mert ugye maxon volt a fülesem.

Aztán direkt utána akartam olvasni a terhesség alatti pánikbetegségnek erre elkedek fuldokolni.

Se a számon se az orromon se ki se be a levegő.

Nem tudtam paromnak szolni se mert aludt hogy rosszul vagyok.mert a levegőhiány miatt még hangom sem volt...

Most lélegeztem zacskoba mert azt olvastam hogy az jó de még mindig nem az igazi annyira nehezen kapok levegőt mintha lefutottam volna ebben a 40 fokban 10kmt .


2018. jún. 12. 18:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Pesze gondolom a terhesség maga is hozzájárul hisz ilyen melegben terhesen még gyakoribb az ilyen!
2018. jún. 12. 18:24
 2/4 anonim ***** válasza:
17%

"Nem tudtam paromnak szolni se mert aludt hogy rosszul vagyok.mert a levegőhiány miatt még hangom sem volt"


Kezed nincs?


Pszichológus mit mond? Mert gondolom jársz főleg hogy terhes is vagy.

2018. jún. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ugyan nem terhesség alatt, hanem utána jött ki (elötte nem voltam az).

Szerintem a meleg egy borzasztó nagy lapáttal rátesz! Próbáld magad hűsíteni, igyál sokat!


A másik meg azt mondják minden fejben dől el.. Én nem hittem, de tényleg! "Nevesd" ki magadban a pánikbetegséget! Mondogasd magadnak, hogy ez nincs is, nincs semmi bajod stb. Lekell küzdened mert gyerek mellett sokkal rosszabb lesz! Nekem mikor az első volt akkor már ott volt a 6hós baba. Azt hittem, hogy épp haldoklom. Gondolhatod..


Olvass könyvet, tanulj meg kötni/horgolni/varrni! Annyira jól ellehet velük bogarászni, hogy észre sem veszed, hogy repül az idő! Varrj a babának mondjuk ágynemű garniturát/rongyit stbstbstb


Ha bármi kérdésed lenne írj nyugodtan, segítek amiben csak tudok!

2018. jún. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Teged nem generalizalt szorongassal diagnosztizaltak ibkabb? Mostansag sok az ilyen kerdes.

Amugy miert felsz, hogy nem kapsz levegot? Egeszseges ember nem tud megfulladni csak ugy, a szervezet onmaga veszi a levegot, mi nem kellunk hozza.

2018. jún. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!