Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miutan terhesek lettetek...

Miutan terhesek lettetek maradtatok a szuloknel vagy inkabb kulon koltoztetek?

Figyelt kérdés
2018. jún. 14. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Tudod, olyan is van, hogy gyerekvállalás előtt költöztünk külön és házasodtunk össze.
2018. jún. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tisztaban vagyok vele, de en most erre a 2 lehetosegre kerdeztem ra.
2018. jún. 14. 11:44
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Hala a jo egnek mar elotte elkoltoztem.

Ha igy alakult es lehetoseg van inkabb koltozzetek el, mert plusz stresszforras lesz a szituacio ha mar megszuletik a baba. Persze ez szulo fuggo is.

2018. jún. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Van ra lehetoseg, eddig sem azert maradtunk mert szukos a keret.. Egyszeruen anyukam egyedul lenne, bar talan nem razna meg annyira.

Viszont ugy gondolom, hogy illene mostmar kulon eletet elnunk.

2018. jún. 14. 11:53
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Csak azután lettem terhes, hogy együtt éltem a gyerekem apjával, természetesen kettesben, szülők nélkül.

Nem jó a sorrendet felcserélni, mert sok baj szül.

2018. jún. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Azelott elkoltoztem hogy ez a kerdes egyaltalan felmerulhetett. :D
2018. jún. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is hamarabb elköltöztem, de ha idős anyukámra kéne vigyáznom, és ezért élnénk együtt, és jól kijönnénk, és ami a legfontosabb, a párommal is jól kijönne, őt se zavarná, akkor lehet hogy maradnék. Ha konfliktus van belőle, akkor mindenképp költözzetek! A kisbabával sok feszültség és munka van, mindent alaposan meg kell fontolni előre: bele akarna-e szólni, tudna-e segíteni, neked hogy lenne egyszerűbb... De a legfontosabb, hogy ha a párod nem jön ki vele, akkor most költözzetek el, nem akarsz házon belüli vitákat egy kisbabával.
2018. jún. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
Én nagypapámmal éltem egy házban és anyukámmal közös udvaron (szóval 1 telken van a 2 ház), papám a szülés előtt 6 nappal halt meg, mikor hazajöttünk a kórházból a párom akkor költözött ide (addig minden nagyon bizonytalan volt). Szóval együtt is élünk de főleg nem. De tervezzük, hogy sokkal messzebbre költözünk
2018. jún. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
Természetesen az esküvőnk óta a férjemmel éltünk kettesben, én házaspárként sem tudnék mással élni, nem hogy gyerekekkel...
2018. jún. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%

Esetemben előtte külön laktunk már 5 éve..


De hazaköltöztünk átmenetileg / házvásárlás és felújítás idejére/ ..terhes lettem ( tervezetten) remélem a szülésre el tudunk költözni..


Én különköltöznék..

Nagyon jól kijövünk a szüleimmel...van hely is, külön fürdö, külön emelet ( de csak 1 konyha) mégsem maradnék sokkal tovább, es gyerekkel pedig még úgse,.

Nagyon más külön élni, és más a kapcsolatunk is a férjemmel a szüleimnéll...hiába nem szólnak bele semmibe, mégis tolerancia kell mindenki részéről.


Jelezni, hogy nem akkor megyünk, nem megyünk haza, és vissza...hogy senki ne aggódjon..mert az együttélésnek vannak szabályai..

Vemdégfogadás sem úgy megy mint külön..

Sorolhatnék egy csomó mindent..

Jobb külön. Gyerekkel pedig biztos, hogy jobb

2018. jún. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!