Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ülőmunkát végzők, hány hetes...

Ülőmunkát végzők, hány hetes kortól maradtatok otthon?

Figyelt kérdés
23 hetes vagyok és már nehezen bírom mert ülés közben nagyon fáj a hasam. Elvileg 36. hétig terveztem dolgozni de lehet hogy elöbb el fogok menni. Ti hogy bírjátok? Hogy bírtátok?
2012. dec. 11. 11:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én aug. 6.án dolgoztam utoljára, 25.én szültem, 38 hetesen.

De gyűlöltem már.

Én a helyedben hagynám a fenébe ebben az undorító télben a munkát, megfázás, vírusok, csúszásveszély....á, nem éri meg.

Vigyázz magatokra!

2012. dec. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
7. hónaptól. De én télen jártam be 30 km-re, ötkor keltem minden nap és fél hatkor értem haza, vasutassztrájkkal és vonatpótló buszokkal.
2012. dec. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
25. hétig. A farcsontom fájt, de őrülten. pedig új széket is kaptam a főnöktől. :)
2012. dec. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nálunk a 8. hónap végéig szoktak. Mi jövőre szeretnénk próbálkozni, és attól függ, hogy mikor születik. Ha pl. febr.-márc-ban, akkor én már dec-ben nem akarok dolgozni. (Influenza, csúszós út stb.) Ha szept-ben, akkor a nagy meleg miatt nem (idén nyáron 31 fok volt a szobánkban, terhesség nélkül is rosszul voltam tőle). De ha úgy jönne össze, hogy kb. jún-ban születne, akkor addig, amíg bírom.
2012. dec. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

38. hétig.

Hozzátéve hogy pasikal voltam/vagyok is/ körülvéve,körbeugráltak,minden fizikailag picit is megterhelőt megcsináltak nekem,óránként séta, a főnök szinte rámparancsolt,hogy mászkáljak amennyit tetszik,ha sok a melóm,sózzam a fiúkra,ők nem terhesek:)

2012. dec. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem ma volt az utolsó munka napon.26+4 vagyok.Álló munkát.Néha néha ültem le csak.6-ra jártam,du.1-ig dolgoztam.
2012. dec. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 28 hetes. Egész jól bírom, szoktam sétálgatni közben, szerencsére kötetlen a munkaidő, szeretnék legalább jan. végéig maradni (akkor leszek kb. 36 hetes), de lehet, h kicsit tovább. Nekem mondta a főnököm, hogy bármikor nyugodtan maradjak otthon 1-2 napot, ha nem érzem jól magam.
2012. dec. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én 23 hetes koromig dolgoztam. Nem bírtam egész nap ülni. Fájt a hasam, a derekam. Én is 30-36. hétig terveztem, de hát nem ment...

:)

2012. dec. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
33 hetes voltam, amikor abbahagytam a munkát.
2012. dec. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Érdekes, mert amúgy nem vagyok az a fajta aki könnyen elhagyja magát. Otthon alig pihenek, mindent ugyan úgy csinálok, de az ülést nem bírom már a munkahelyen.

2012. dec. 11. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!