Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rettenetesen szúr a jobb...

Rettenetesen szúr a jobb petefészkemnél ha megmozdulok, vagy megyek, nagyon aggaszt. Mitől lehet? A petefészek gyulladásnak mik a tünetei? 23hetes vagyok

Figyelt kérdés
2008. okt. 31. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem attól volt,hogy nőtt a méh, tágulnak a szalagok,és kisugárzik a fájdalom.Ha nagyon erős és bizonytalan vagy,inkább orvos,de szerintem nálad is reméljük csak ez okozza a fájdalmat.
2008. okt. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem!Holnap megyek ügyeletre,de az a gond hogy most az ünnep miatt az anyósomékhoz utaztunk(200km),és a kiskönyvemet otthon hagytam.Remélem így is megvizsgál a doki holnap.Szerinted?Ha eddig nem ebbe a városba jártam vizsgálatokra,kötelesek ellátni,megvizsgálni?
2008. okt. 31. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy megnéznek,köteles ,biztos jó lenne a kiskönyved,de ha nincs ettől függetlenül is megvizsgálnak.Kívánom neked a legjobbakat,és boldog babavárást!
2008. okt. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2008. okt. 31. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!