Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rossz jel ha este fáj alvásnál...

Rossz jel ha este fáj alvásnál a jobb petefészkemnél? 15hetes vagyok

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sok mindentől függ. A fájdlom mértékétől, miylenségétől. Nem is biztos, hogy a jobb petefészked szurkál, lehet akár vakbélgyulladás is, bár, az sokkal jobban fájna (és ritka). Tudod mi a teendő? Hívd fel az rovsod, vagy egyszerűen menj el egy vizsgálatra.


Jó babavárást :)

2010. márc. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elsőnek a pont, viszont ne gondolj a legrosszabbra, lehet, h egyszeruen csak no a baboca!
2010. márc. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a beleid fájnak. Nekem is volt ilyen, amikor wc-re mentem, elmúlt. Lehet, hogy fel vagy fújódva, és ott feszül. De ha rosszabb, akkor említsd meg a dokinak.
2010. márc. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is szokott fájdogálni a petefészkem egyszer az egyik agyszer a másik de már első perctől és nekem azt mondta a dokim hogy termelődik a sárgatest hormon amiatt van de az is lehet hogy tágulsz és valamiért ott jobban érzed a fájdalmat nekem a bal oldalon szokott még fájni sokszor úgy érzem a petefészeknél kezdődik de elér a csontig ezért gondolom hogy a tágulás a méh növekedése miatt van
2010. márc. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem is de erre azt mondta a doki,hogy a méhem tágul..folyamatosan.Mivel már 2dik babát várom így nem aggódom,de az elsőnél hamarabb megszűntek ezek a fájások..ott a végén volt több,de nincs egyforma terhesség.

Ha nem rendellenesen fáj sztem nincsen gond,de ha aggódsz menj el dokihoz.

16hetes kismama

2010. márc. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!