Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha pisilés előtt...

Normális ha pisilés előtt (is) keményedek?

Figyelt kérdés
32hetes vagyok,és párnapja észrevettem,hogy pisilés előtt úgy bekeményedek,hogy menni alig bírok...A legrosszabb,mikor útközben van ez,mert olyankor tényleg nembírok menni,és meg kell állni,mert még a hüvelyembe is úgy belenyilallik olyankor,de van hogy fekvésnél is azt veszem észre hogy feszít,kemény,mert nagyon kell pisilnem.Az elmult 2napba sokat kell mennem wc-re,van hogy 10-20percenként.Normális ez a keményedés?Vagy nincs összefüggésbe a pisiléssel?Utána jobb lesz,de 10-20perc mulva ugyanez van.És a keményedés meddig normális?Nem emlékszem már hogy napi 10,vagy 1órán belül a 10?(2100a méhszájam,pár napja voltam dokinál)
2010. jún. 16. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
én is mindig legjobban a pisilés előtt keményedtem...ha nagyon kellett én is csak úgy húztam magam tiszta hülyének néztek...én nem tulajdonítottam neki nagy dolgot...Jó babavárást!:)34 hetes
2010. jún. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:)Előtte is keményedtem(mint megtudtam),mert én sose tudtam megkülönböztetni hogy most kinyomja-e magát,vagy keményedek...sajnos a mai napig nemtudom megkülönböztetni,mert mindenki mást mondd..dokim,védőnő,kismamák...csak félek nehogy tovább nyíljak,vagy ilyesmi,napi 3x2magne b6-ot szedek,de nem jobb,legalábbis az elmúlt 2napba..:S ugyanúgy keményedek,csak most a pisiléstől(is).
2010. jún. 16. 17:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Minden a legnagyobb rendben! Az utolsó hetek a legnehezebbek.

A keményedés teli hólyaggal rosszabb érzés lehet.

Kitartást!

:o)

2010. jún. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is pont ugyanígy van, de az előző terhességemnél is ugyanezt volt, és nem okozott gondot. Gondolom olyankor a feszülő hólyag még érzékenyebb, vagy a gyerkőcöt zavarja ez valahogyan. Mindenesetre nem gáz, ha sokszor mész pisilni, ilyenkor már teljesen természetes. Azért a magne b6 mellett próbálj pihenni, mert az segít a legjobban a keményedésen (persze ha van rá lehetőséged). Meg érdemes egyszerre csak kis mennyiséget enni, inni, mert attól is rosszabb. Boldog babavárást!

34 hetes kismami

2010. jún. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:)igen,sokat kéne pihennem,próbálok,de egész nap nem nagyon tudok feküdni,,de próbálok,vagy ülni legalább.Ez a több pisilés meg 2napja jött elő megint,legutóbb az elején voltam így,az első trimeszterben,de hallottam hogy a vége felé megint előjön.
2010. jún. 16. 17:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanezt érzem két napja amit te is leirtál!csak én 25hetes vagyok.Az elsé babámmal ilyen csk ugy a 36hét után éreztem
2010. jún. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!