Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minél vastagabb a hasfal...

Minél vastagabb a hasfal izomzata annál később látszik a baby? Akkor az egy jó dolog vagy nem? Nekem 17 hetesen egyáltalán semmi nem látszik. Jól mondom, vagy nem így működik. Most láttam egy kérdést itt és kíváncsi lettem.

Figyelt kérdés
Amúgy úgy idegesít, hogy minden ismerősöm ezzel a kérdéssel bombáz, meg a kisfiú e vagy kislány?? Változtat a mérete és a neme bármin is. Szóval nekem még nem nem látszik 17 hetesen. Gondolom a méh helyzetével is összefüggésben van. Nővérem ettó olyan mint én neki már 14 hetesen gömbölyödött

2018. jún. 15. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Igen, tobbek kozott ettol is fugg.

De ha belegondolsz eleg logikus: ha eros a hasfal, a hasizom, akkor az jobban tart.

Nezd meg peldaul hogy elsportolok, sportolok mekkora hassal mennek szulni...


Egyebkent elso gyereknel altalanos edzettseg is boven eleg ehhez, nem kell kisportoltnak lenni.

Masodik/tobbedik gyereknel pl ezert latszik sokaknak hamarabb, mint az elso baba, ha szules utan nem lett visszaerositve a hasizom.

Nekem se az elso, se a masodik nem igazan latszott 25 hetes korig, utana sem lett nagy. Engem ez nem zavart egyaltalan, mert a gyerekek rendben voltak es soha nem volt “balna” erzesem, az utolso hetekben sem, pedig sokan erre panaszkodnak. En hajoltam, cipot kotottem allohelyzetbol, labat rpilaltam vegig, meg minden. Szules utan sem maradt pocakom, se kotenyhasam, mert ugye igy a bor sem nyult ki.

Nah, most a harmadik babat ugy varom, hogy betegseg miatt nem sportoltam 3 eve rendszeresen. 19. hetben vagyok es mar latszik, rakerdeznek, gyanitom, hogy nagyobb lesz. Ez sem baj, de en kiegyeztem volna a kicsivel is ismet.

2018. jún. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
29.héten kezdett kerekedni . Sosem sportoltam és semmi ilyesmi ..volt egy kis pocakom is .. szülés után az az első kérdés ,hogyan csináltam ,hogy nem látszik semmi abból,hogy terhes voltam .
2018. jún. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Nekem a 20.hetig nem mondtak meg h terhes vagyok. Most 23 hetesen latszik,de igy is valski csak ugy latja mintha hiztam volna,nem terhesnek. Mondjuk nekem szeles a csipom,igy kesobb latszik.
2018. jún. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

Nekem meg kockás hasam volt, több nőgyógyász is megjegyezte korábbi betapintós vizsgálat során, hogy "milyen erős hasfala van", erre már 12 hetesen átadták a helyet a villamoson, félidősen pedig azt hitték szülni megyek. :D


Plusz csavar: szétnyílt a hasizmom (ez se edzettségfüggő), még most 2 évvel később is pocakom van (nem műttettem meg, mert várjuk a kistesót).

2018. jún. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

17 hetesen még nem látszott idegeneknek, csak akik ismernek. 1-2 ember így is azt hitte, hogy csak gelszedtem pár kilót 😂


Egyik bnőmnek nagyon izmos volt a hasfala, alig nőtt a pocakja, cserébe legele nyomta a babát, nyílt idô előtt a méhszája, edzéseket tartott napi szinten( munka), terhesen mégis pont emiatt kellett feküdnie...orvos mondta, hogy ez az oka.


Persze nem mindenki jár így..

Cserébe 3 héttel a szülés után olyan volt, mintha nem szült volna sosem


Szerintem ez se nem jó se nem rossz


Gratulálok

2018. jún. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%

Kétlem ,h így működik.:)

Az h milyen formájú a hasad , nagyon nagy részben függ a csípőméret és a medencemérettől + testalkat és még a gerinced/testtartásodtól is.

2018. jún. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem a formájáról van szó. Hanem hogy mikor kezd el látszódni.
2018. jún. 16. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!