Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bocsi előre a kérdésért! De...

Bocsi előre a kérdésért! De kismamaként normális dolog, hogy odalent meg van duzzadva, nagyobbodva a nemi szervem? A baba miatt lehet vagy elkaphattam valamit?

Figyelt kérdés
23 hetes terhes vagyok. Semmilyen furcsa érzésem nincs, csak folyásom van. Kismamák, ti tapasztaltok ilyet? Nem figyelgettem magam, de most fürdéskor feltűnt, hogy az egész "más".
2018. máj. 2. 21:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen. Feldagadtam lenyegeben plusz nemi visszer is elojott. Szules utan elmult.

Gondolom a viz meg az hogy egyre sulyosabb a "berendezes" :)

2018. máj. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltál. Most megnyugodtam kicsit.


Nálad mikor jelentkezett ez? Hány hónapos várandós voltál? És egész végig így volt, sőt még akkor később "rosszabb" lett? Vagy ahogy megy feljebb a baba a pocakban, helyre áll odalent is minden?

2018. máj. 2. 21:33
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is duzzadtnak éreztem terhesen. Normális. Tesómnak is visszeresedik,fél hogy császározzák ez miatt. Lesz még érdekesebb is ennél.. pl nekem volt előtejem is. Jó egészséget Nektek! :)
2018. máj. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szeméremdombom lett dundibb terhesen és nekem úgy is maradt hiába fogytam vissza. Ott lent ugyanolyan mint volt, bàr terhesen a kicsit nagyobb volt ott is.
2018. máj. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :) Remélem nem lesz sokkal durvább. Mi is jó egészséget kívánunk Tesódéknak is és könnyű szülést!
2018. máj. 2. 22:10
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! :)
2018. máj. 2. 22:11
 7/16 anonim ***** válasza:

szia, en is 23 hetes vagyok, nekem semmi ilyesmi nincs. igazabol lassan engem az aggaszt, hogy semmi tipikus terhestunetet nem veszek eszre, amirol masok beszamolnak. ( nemi szerv duzzadasa, aranyer, szekrekedes, puffadas, mellbimbo szinenek sotetedese, csik a hason, koldok kifordulas, stb stb...eddig semmi. )

szerintem ne stresszeld magad rajta, eleg sokaknak elojon vmi furcsasag, amit addig nem tapasztaltak.

:)

2018. máj. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Utolsó, akkor Te nagyon szerencsés vagy. :) A felsoroltak közül szinte majdnem mind jelentkezett/jelentkezik nálam. :D Igaz, 2. terhesség.

Mikorra vagytok kiírva?

Jövőhét Hétfőn azért felkeresem az orvosomat és elmondom az aggályaimat.


Jó egészséget kívánok Nektek is!

2018. máj. 2. 22:34
 9/16 anonim ***** válasza:

szeptember 1.re vagyunk kiirva, de szerintem aug vege lesz ebbol. 1.baba, es most hogy leirtam, hogy semmi panaszom, majd biztos jonni fog mind szep sorba. ( ismerem a jo szerencsem mar. :D)

ti mikorra vagytok kiirva?

konnyu szulest magunknak :)

2018. máj. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
egyebkent en is jovo het hetfon megyek orvoshoz :D
2018. máj. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!