Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet valami baja a babának...

Lehet valami baja a babának ha ittam amikor kb 8 hetes volt? Ma tudtam meg hogy terhes vagyok. Én akkor nagyon részeg voltam.

Figyelt kérdés
2018. jún. 15. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Simán. Hiszen nem kicsit voltál részeg, hanem nagyon.
2018. jún. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak akik 12 13 hetesen tudják meg hogy gyereket várnak addig úgy élnek mint előtte és mégis egészséges babát szülnek. Egyetlen alkalom miatt nem gondolom hogy baja lesz.
2018. jún. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nővéremnek hormonkezeléssel sikerült a kisfia. Pont lánybúcsúja elötte este kellett megjönnie. Nekem, mint szervezőnek szólt, hogy sajnos megjött, úgyhogy ihat a búcsúján. Hááát nem keveset ivott, de a sok se kifejezés:). Rá egy hétre volt az esküvője, ahol szintén ivott. Ezután elmentek Thaiföldre 2 hétre nyaralni, ahol már nem jött meg. Hazajöttek, csinált egy tesztet, ami hatalmas örömükre pozitív lett. Ekkora már 4 hete nem kapott hormont, mert következő mentruációja kezdetekor kezdődött volna a lombik program Náluk, azért is mert inni, mert gondolta ha hormonokkal nem sikerült teherbeesnie, akkor azok nélkül biztosan nem fog sikerülni. El is mentek az orvoshoz, ahol kiderült, hogy már 9 hetes terhes!! Csak kétszer teljesen ugyanúgy megjött Neki, azért nem vette észre. Kisfia 3 éves múlt és tökéletesen egészséges. Nem azt mondom, hogy ez a követendő példa, de Náluk minden rendben volt szerencsére.
2018. jún. 16. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%

Nem lesz semmi baja a babának!

Nyugi!

2018. jún. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!