Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki nagyon meghízott terhesen,...

Aki nagyon meghízott terhesen, az utána le tudta adni a felesleget?

Figyelt kérdés
20 kg feletti súly töbletre gondolok. Előre is köszönnöm a válaszokat! :)
2018. jún. 16. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

+24 kg.

1 hónap alatt lement.

2018. jún. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
+22, amiből 12 lement szülés után (sok volt a víz). Szoptatás alatt még feljött +5, ez lement amikor befejeztem, de a maradék ragaszkodott, megvan 3 év után is. :)
2018. jún. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
25kg-ot híztam, rajtam még 6-7kg van 2és fél év után, de szoptatás alatt semmit nem fogytam, sőt. A testem visszaalakulásáért több, mint 1 évvel a szülés után kezdtem tenni valamit.
2018. jún. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30kg-t híztam mindkét terhessegnél. Az első után 1,5 évvel nyertem vissza a súlyom, sőt 2-3kg-mal kevesebb is voltam. A második szülés óta 17 hó telt el, még 5kg lenne az alapsúlyomig de újra babát várok. Mindezt úgy h én a lusta féle vagyok, nem mozgok ha csak a gyerekek utáni futkosás nem annak számít. És ugyanúgy eszek mindent ahogy szoktam.
2018. jún. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
+25 kilót híztam. Az hogy ebből mennyi a tényleges háj az akkor fog kiderülni miután szültél. Én rengeteget zabáltam és mégis 3 héttel szülés után visszaálltam a kiinduló súlyomra, mint utólag kiderült vizesedtem és nem híztam. Most megint terhes vagyok és próbálok figyelni az étkezésre, ugyanúgy hízok, mint első babánál. Remélem megint olyan szerencsém lesz, mint elsőre.
2018. jún. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22t híztam 2 ment le a szüléssel. Szoptatás alatt még 20at. Utána 1,5 év alatt 50 ment le.
2018. jún. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En az elso gyerekkel hiztam sokat, 25 kilot.

Terhesen abba kellett hagynom minden sportot, mozgast, mert lepenylevalasom volt, ennek ellenere en sokat ettem nagyon. Igy a ketto egyutt eredmenyezte a hizast.

Szulessel ment le 12 kg, azutan kb 4 honap alatt a tobbi ugy, hogy szules utan egy honappal elkezdtem edzeni, amint lehetett. (Nem siman lefogyni akartam a regi sulyomra, hanem az alakomat, formamat is visszanyerni). Sikerult.

En igy is azt mondom, hogy nagy hiba volt ennyit hizni, nem tesz ez jot se a testnek, se a bornek, se az ember szivenek, hogy a terhesseggel alapban jaro 10 kilon kivul meg 10-20 kilok mennek fel-le egy-masfel ev leforgasa alatt...


Egyebkent ugy vettem eszre, hogy akit zavar, az leadja, akkor is, ha inkabb “lusta” tipus. Aki akarja, az dietazik valamilyen formaban, szisztematikusan, vagy csak spontan, ha nem is sportol.

Szoval nem lehetetlen.

De ez nem azt jelenti, hogy mindenkinek sikerul. Vannak ilyan baratnoim, akiknek 4-5 ev alatt sem sikerult, van, akit nem ismzavar, de van, aki szules ota panaszkodik es sodabogyokra, meg mozgas nelkuli fogyasztokezelesekre koltott mar lassan egy millat es gyakorlatilag felszedett azota meg 10 kilot.

Olyan is van, aki terhesen alig hizott, szules utan pedig egy ev alatt 15 kilot es azota sem adta le.


Szoval kerdezo, egyaltalan nem lehetetlen, foleg, hogy abbol a 20-bol kb 10 lesz, ami szules utan megmarad. De ha meg ez nem jott fel mind, csak erre szamitasz, akkor jobb terhesen odafigyelni (es nem fogyokurazni, mert a ketto nem ugyanaz), mert az sokkal egeszsegesebb.

2018. jún. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!