Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhen kívüli terhességnél...

Méhen kívüli terhességnél milyen tünetek jelentkeznek?

Figyelt kérdés

3napos késés után-28 napos ciklusnál- csináltam egy pozitív tesztet.Nagyon megörűltem,de többet nem csináltam.

A melleim fájnal+szúró fájdalmaim vannak a petefészkeim körűl.Más terhességre utaló jelem SAJNOS nincs.Ugye nem méhen kívüli terhes vagyok???


2008. okt. 31. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Gratulalok! Ezek babas tunetek. A mehen kivuli terhessegnek az egyik jele, hogy ugyanugy menstrualsz, illetve nagyon eros gorcs kiseri. Mindenesetre azert erdemes mielobb orvoshoz menni (megha mast nem is lat csak a petezsakot), mert az elso, hogy megnezik hol tapadt meg, nem-e mehen kivuli terhesseg.
2008. okt. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon erős görcs, tüsszentésnél éles nyilaló fájdalom valamelyik oldalon, vérzés.

Ne izgulj, nálad minden oké. Boldog babavárást!

2008. okt. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi csajok,nagyon aranyosak vagytok!!!Remélem minden a legnagyobb rendben lesz.Egyébként az orvosomtól kértem időpontot és akkor 7 hetes leszek-mire kaptam időt.Azért is aggódok ennyire,h ne legyen baj.Boldog babavárást nektek is:):)
2008. okt. 31. 18:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez a tema engem is erdekel! En most taposom az otodik hetemet, es neha a mensiszeru gorcsokon kivul idonkent eles, szurkalo/nyilallo fajdalmat is erzek es (ez szol az elso valaszolonak is: ) mivel en olyan orszagban elek, ahol a 12.het elott nem csinalnak ultrahangot, ezert jobb ha ismerem a tuneteket, minthogy tul keson menjek korhazba, amig mar tropara megy az egyik petevezetek, vagy valami. Szoval en is kivancsi lennek, hogy vajon mik a pontos tunetek, mikor jelentkeznek a mehen kivuli tunetei legkorabban, ill. legkesobb (hanyadik het kornyeken).


Kerdezonek: nekem is csak annyi tunetem van egyelore, hogy fajnak a melleim, vagyis eleg erzekenyek, meg ez mensis erzes, illetve nem csak gorcsok, hanem neha eles fajdalom, de ez egyelore ritka.

2008. okt. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3. válaszolónak: Ha Neked is ezek a tüneteid- elég kicsi az esély h mindkettőnknek méhen kívüli terhessége lenne....Tehát,azt hiszem örűlhetünk a pici babának:):):):)

Boldog babavárást Neked is !!!

2008. okt. 31. 18:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Koszi szepen!Neked is boldog babavarast kivanok!
2008. nov. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!