Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhen kívüli terhességnél...

Porcukormókus kérdése:

Méhen kívüli terhességnél hány hetes kortól jelentkeznek a tünetek, és mi az az időpont ami után már nem kell aggódni, hiszen addigra már biztos jelentkeztek volna ezek?

Figyelt kérdés
Ma csináltam pozitív tesztet, kb 5hetes lehetek. Mellfeszülésen és enyhe hasfájdogáláson kívül a jobb oldali petefészkem fájdogál, de az is csak kicsit. Erős görcsről szó sincs. Szerintetek?
2010. okt. 12. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Miert gondolod, hogy mehen kivuli a terhesseged? Az orvos majd az elso vizsgalaton majd megnyugtat.
2010. okt. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Gondolom kezdek agyalni:))

Köszi a választ!

2010. okt. 12. 22:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jajj nyugi :) A méhen kívüli terhesség többnyire elviselhetetlen fájdalommal jár, akár menstruáció is jelentkezhet, vagy sűrű sötétbarnás vérszerűség és mondom, iszonyú erős fájdalmak. Persze nem minden esetben, van ahol tünetmentes, de ott is az első vizsgálaton ki lehet szűrni, ha baj van. Szóval nyugodj meg :)
2010. okt. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet tudni. Ezért érdemes mielőbb ultrahangra menni, még akkor is, ha még csak petezsák fog látszani.
2010. okt. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
5-6 hetes korban jelentkezik. ha 8. hétig nincs gond, akkor nem az. de én inkább elmennék orvoshoz (így is tettem), legyen vaklárma, de legalább megnyugszol. ha meg tényleg az lenne, akkor 8 hétig már késő lesz, ez elég veszélyes dolog.
2010. okt. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!