Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van hozzám hasonloan mas is...

Van hozzám hasonloan mas is aki kicsit tart ezektol a rembetegsegektol komplikacioktol terhesseg alatt?

Figyelt kérdés

Help szindroma

toxemia

Koraszules

stb.

en 22 hetes 3 napos vagyok

es alig varom hogy betoltsem a 24 hetet de foleg a 30-on tul legyek

pedig semmi nem utal ilyen komplikaciora vekony vagyok 47 kg

szoval eleve nem kene ilyenek miatt aggodnom mert ezek alatalaban azoknak vanak akiknek magas a vernyomasuk cukrosok magyarul sokat hiznak stb.

de megis csak ilyeszto hogy mik vannak neten is olvastam ilyen sztorikat es felelmetes


2018. jún. 19. 13:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, csak a tisztán látás végett elmondom, mire utalt az 1es válaszoló:


Az ijesztő szó j-vel írandó, nem ly-vel. Szomorú, hogy érettségid van, de ennyire nem tudsz írni. Erre mondják, ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna. És még csak le sem esett neked, miről van szó, de mindegy.

2018. jún. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy vékony vagy semmit sem jelent..ez olyan tipikus sztereotípia..a terhessegi diabétesz, toxémia stb nem válogat. Túlsúlyos és vékony barátom / ismerősöm is van aki diabéteszes lett. Két vékony toxémiast tudok a munkahelyemről. És az hogy neked most nincs nem jelenti azt hogy 35 hetesen se lesz 140-150-es vérnyomásod. Ez kiszámíthatatlan és sajnos elég gyakori. Pont ezért kell mindig orvoshoz menni a megbeszélt időpontban.
2018. jún. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!


12. Hétig aggódtam..

Aztán nem.


Nekem meg sem fordult a fejemben a "rémbetegségek" sora..


Nem is gyötörtem magam, hogy ezek után olvassak..

Minek?


Egy egészséges terhességben is annyira sok komplikáciő lehet akár szülés alatt is..

Minek ijesztgessem magam?



( érettségivel elég ciki a helyesírásid.. Nem is az, hogy 1-1 szót hibásan írsz le, hanem, hogy amikor jelzik, akkor sem eskk le.....nah ez IJESZTŐ... Pedig én sem vagyokpegy helyesírási zseni, az biztos..és itt nem az ékezet hiány, vagy egyéb gépelési hibákra gondolt az első sem)

2018. jún. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!