Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van hozzám hasonloan mas is...

Van hozzám hasonloan mas is aki kicsit tart ezektol a rembetegsegektol komplikacioktol terhesseg alatt?

Figyelt kérdés

Help szindroma

toxemia

Koraszules

stb.

en 22 hetes 3 napos vagyok

es alig varom hogy betoltsem a 24 hetet de foleg a 30-on tul legyek

pedig semmi nem utal ilyen komplikaciora vekony vagyok 47 kg

szoval eleve nem kene ilyenek miatt aggodnom mert ezek alatalaban azoknak vanak akiknek magas a vernyomasuk cukrosok magyarul sokat hiznak stb.

de megis csak ilyeszto hogy mik vannak neten is olvastam ilyen sztorikat es felelmetes


2018. jún. 19. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

"megis csak ilyeszto hogy mik vannak neten is olvastam ilyen sztorikat es felelmetes"


Az milyen ijesztő, hogy egyesek ki sem járták az általános iskolát, de gyereket fognak nevelni! Mégis miféle tudást fog a gyereknek átadni?

2018. jún. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Az is ilyeszto.

de ha valakinek van viszonyitasi alapja akkor rajon hogy a ketto kozt hatalmas a kulonbseg valodi veszelyben

off:nagyanyadek se jartak ki es gyereket neveltek

az i nagyanyjaik se jartak ki es gyereket neveltek

..

2018. jún. 19. 14:12
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

De, kijárták.

Az alacsony anyai testsúly (163-hoz 47 kg terhesen AZ) ugyanúgy veszélyeztető faktor. ;)

2018. jún. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Én 43 kg-val estém teherbe, mégis cukros lettem az első gyerekkel és az ikreimmel is. Sőt a cukorgondozoban minden második kismama vékony testalkatú volt. Második terhességemnél két hónapot feküdtem a szülészeten és másfél hónapot a koraszülöttön. Egyáltalán nem volt gyakoribb a toxémia, koraszülés a túlsúlyosak között. Sőt az az évi rekorder baba 4550 grammal 24. hétre egy vasaggyal együtt 50 kg-s anyukájé volt. Én egyébként ikerterhesként sem paráztam ezektől. A dokimban bíztam 120%-ig, mindent elkövettünk, hogy elkerüljük a bajt. Itthon mertem a vérnyomásom, cukrom. Mehszajzaro gyűrűm volt, progeszteront végigszedtem (új kutatások szerint ez is segít elkerülni a koraszülést), aspirin protectet is szedtem a toxémia elkerülésére. És beváltak. Pozitívan kell gondolkodni. Ahogy a mondás tartja, készülj a legrosszabbra és reméld a legjobbakat.
2018. jún. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%

455 gramm, nem 4550 gramm, elírtam

Ott egyébként a lepény adta meg magát, em tudják, hogy miért. Magas vérnyomással kezelték a lányt 22. héttől a kórházban de nem volt annyira magas neki, hogy ezt okozhatta volna.

2018. jún. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
A vékony és duci ugyanígy lehet cukros anyuka ugyanis nem sulytol függ! Ahogy a vérnyomás se. Könnyen lehet h te is az leszel... én 70kilosan cukros lettem, kolléganőm 63 kilóval szinten. Mindketten 165 centi körül vagyunk. O magas vérnyomással is küzdött, én nem. Szóval ez így nagyon nem állja meg a helyet.
2018. jún. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

Sokszor olvasom, hogy autóbalesetben meghalnak emberek. Meg rájuk esik egy stukkó az utcán. Vagy beléjük csap a villám.

Azt hiszem, holnaptól bezárkózok, nehogy meghaljak az élettől...

És itthon rettegek, mert azt olvastam, sokan halnak meg rákban. Akkor biztos rákos leszek...


Komolyan: rettegésben fogod felnevelni azt a szerencsétlen gyereket??? Lesz elég valós okod aggódni, ne találj ki hozzá minden felesleges hülyeséget!

2018. jún. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Jarjak nem jarjak amugy mi koze a kerdesemhez most elkezdhetunk a semmi bezselgetni

en erettsegiztem is nemhogy altalanos iskolat😄

ugyhogy nem relevans es a kerdesemhez megcsak nem is kapcsolodik

szoval igazabol semmi koze a kerdeshez

en a kerdesre varok valaszt ami igazabol velemeny

aki meg nem arra valaszol az ne poytogjon feleslegesen

2018. jún. 19. 14:21
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Én is paráztam sokmindentől, de meg kell próbálni ezeket a gondolatokat elűzni. Nagyon sokat keményedtem, úgyhogy féltem, nehogy koraszülött legyen a babám. 2. babámnál meg annak ellenére aggódtam, hogy tudtam, az elsővel is így volt, mégis eljutottunk a 39 hetes korig is. (A kicsivel meg a kiírt napig)
2018. jún. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

Hallod, írjál már normálisan, mert fárasztó olvasni!

Ilyesztö nincsen! Ijesztő helyesen!

A kérdésedre: van aki parázik, van aki nem, sokféle ember van, terhesség nélkül is lehet bajod, meg terhesen is, jó a terhesség rizikosabb, de szerencsére nem a dzsungelben élünk, ha van bajod tudsz dokihoz menni.

2018. jún. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!