Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » NUB theory szerint kislány...

NUB theory szerint kislány vagy kisfiú a babám?

Figyelt kérdés

12 hét 4 napos, link lent. Köszönöm!

[link]



2018. jún. 20. 11:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
35%
Nem ismerem a NUB teóriát,de a lányom pont így nézett ki anno.
2018. jún. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Mi az a nub teori?
2018. jún. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
A NUB elmélet szerint a baba alsó hátgerince és a nemiszervet jelző kis dudor által bezárt szög mérete jelzi a baba nemét. Ha a szög 30 fok vagy annál nagyobb (felvele álló), a baba kisfiú, ha kisebb vagy párhúzamos (lefele lejt), akkor kislány. 12-14 hét között lehet ezt elemezni, előtte nem nyilvánvaló. Sajos nem tiszta a fotó és csak ez van nekem. De köszönöm a választ! :)
2018. jún. 20. 11:47
 4/30 anonim ***** válasza:

En ismerem, hallottam es olvastam mar rola reszletesebben.

A gond, hogy ehhez latni kellene a lenyeget, amibol a tefotodon (szamomra) semmi sem latszik. A gerincvegzodesnel es fenek kornyeken fekete minden a kepeden.

A mi 13 hetes fotonk pl nagyon jo minosegu es azon sem latszik.

Ezt ott uh kozben lehet megnezni (megkeresik a megfelelo kepallast/szoget), vagy olyan kepen, ami direkt ilyen cellal keszult.

2018. jún. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs más fotóm, a koponyáról még 2. Bejelentkeztem csoportokba, kaptam néhány tippet. Akik értenek hozza (szonográfusok), azok kislányt mondanak, de nem elég tiszta a kép, úgyhogy nem 100 %-ban. Elvesztettem a babám 16 hetesen és szeretném tudni a nemét. :(
2018. jún. 24. 08:45
 6/30 A kérdező kommentje:
#4-es, ha gondolod, küldd át a te fotód, megnézem. Már annyi fotót végignéztem, hogy lassan mehetek szonográfusnak én is. Volt már néhány visszaigazolt találatom. :)
2018. jún. 24. 08:50
 7/30 anonim ***** válasza:
1es vagyok.Esetleg átküldhetném én is? Most vagyok a másodikkal 16 hetes,még nem tudjuk a nemét.
2018. jún. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Itt van a foto az egesz babarol es probaltam rakozeliteni a popsira is. Az a baj, hogy a feltoltes kozben lebutitottak a kepeket, igy nem lett olyan eles, mint a telefonomon.

[link]

[link]

[link]


Egyebkent azota mar 20 hetes vagyok, ket nap mulva megyunk uh-ra, valoszinuleg megnezetjuk a nemet, ha mutatja.

En nem feltetlenul akarom tudni, de a ferjem igen.

Oszinte leszek, en negy terhesseget veszitettem el ezelott, epp ezert nem tartom olyan fontosnak, hogy fiu, vagy lany. Minden nap halt adok azert, hogy egyben vagyunk, annyira ezen “gorcsolok”, hogy a neme irrelevans. Csak gyereket akarok, egeszsegeset, jo idoben szuletot. :)


Sajnalom, ami veled tortent, azt hiszem olvastam egy masik kerdesedet is. Kitartas es amig erzelmileg, fizikailag birod, addig ne add fel. legkozelebb sikerulni fog!

2018. jún. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
#4-es, valóban nagyon mosott a nemi zóna rész, a szög és a koponya formájából kiindulva fiúcskát mondanék. Légyszi, majd jelezd, ha megtudtad, kiváncsi vagyok. Nem is tudom, hogy bírtál ki 4 veszítést?? Küzködök minden nap, hogy túltegyem magam... köszönöm a bátorító szavakat. Nektek is a legjobbakat kívánom, valóban csak az egészség a fontos, semmi más. #1 várom tőled is, ha lehet ne közelítsd a fotót és a teljes babáról legyen. Szép napot!
2018. jún. 24. 11:28
 10/30 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.Sajnos nem valami jó kép,mert pont mikor kimerevítette a doki a képet,akkor félig hátat fordított.A gerince az pont látszik.

[link]

2018. jún. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!