Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden terhesség így kezdődik?

Minden terhesség így kezdődik?

Figyelt kérdés
Szóval ahhoz, hogy egy baba megszülessen (egészségesen!), ahhoz előtte meg kell halni háromnak?Mert vagy még az első trimeszterben meghal, vagy koraszülöttként betegségben vagy 3 naposan...Szóval senkinek nem megy ez ilyen könnyen?Mindenkinek csak másodikra, harmadikra sikerül a babát egészségesen megszülni?Mindenkinél ez van?Mindenkinek meghal egy-két baba, mire egy egészséges születik?Én még csak egy 15 éves tudatlan kamaszlány vagyok, de idővel persze én is akarok gyereket.Szóval akkor már most készüljek fel lelkileg erre, hogy az első egy-két babám meg fog halni?Sajnos nagyon sok ilyet hallok mostanában ismerőseim körében és én is a második próbálkozásból vagyok, továbbá lenne egy ikertestvérem, de ők még az első trimeszterben itt hagytak minket.

2018. febr. 24. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Tessék????????? Ne haragudj, de... mi van???? Dehogy kell háromnak meghalni. Most ezt komolyan kérdezed vagy trollkodsz?
2018. febr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem vagy valamit félrehallhattál, vagy a családotokra rájárt a rúd.


Olyan általában van, hogy nem sikerül az első terhességet kihordani, pl. ha terhes leszel és épp kimutatja a teszt az első hónapban, akkor már el is megy. Vagy az első 12 hét alatt. Ilyen előfordul. Van akinek elsőre összejön, van akinek elmegy 2-3 baba a korai időszakban, mire utána kihord egyet.


A mai modern módszerekkel már egy 6 hónapra született babát is életben tudnak tartani, ami nagyon korainak számít, úgyhogy az, hogy a megszületett baba meghal, szerintem nagyon ritka.

2018. febr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hat nem tudom. Szerintem baromi rossz helyen tajekozodsz errol, ha ezt a kovetkeztetest sikerult levonni. Mindket tehessegem elso honapban osszejott, problema nelkul zajlott az elsso terhessegem, es most a masodikkal sincsen gond. Nem olyan gyakori ez a dolog, mint hogy te azt megeled.
2018. febr. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

NEM



vannak olyanok, vagy vannak olyan családok, akik úgymond nem termékenyek, és ott nehezen jön össze, akár vetélésekkel, de hál Istennek nem ez az általanos...


Kicsit sokkot kaptam a kérdést olvasva

2018. febr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Honnan vetted ezt?

Én 2x estem teherbe és 2 gyerekem van.

Azt nem tudom hányszor sikerülhetett a fogantatás és ebből hányszor fejlődött terhességnek a dolog, ugye ezen a ponton lehet durva számokat olvasni, hogy hány százalékban lesz baba. De erről sokszor nem is tudunk..

2018. febr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, úgy gondoltam, hogy a korai időszakban hal meg, de van olyan is, hogy a 38. héten halva született.De akkor ennek örülök, hogy van akinek sikerül elsőre!Azért gondoltam, hogy ez szinte mindenkivel előfordul, mert én nagyon sok ilyet hallottam.
2018. febr. 24. 17:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első terhességem nekem is spontán vetéléssel végződött. De a környezetemben (rokonok, barátok) senkinek nem volt ilyen pedig sok gyerek van. Egyáltalán nem ez az általános, ne aggódj. :) Pl itt a gyakorin azért olvasol sok ilyet mert arról nem ír ki kérdést senki, hogy "Minden rendben volt a terhességeimmel. Ez normális?" :)
2018. febr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!