Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki closty-t szed és úgy esik...

Aki closty-t szed és úgy esik teherbe, annak nagyobb esélye van az ikerterhességre? A valóságban?

Figyelt kérdés
2018. jún. 20. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van egy clostys kisfiam és egy clostys kétpetéjű ikerpárom. Első gyógyszeres ciklusban jött létre mindkét terhesség. Mivel a kisfiam egyedül jött, úgy voltam vele, hogy kicsi az esély, hogy másodjára ikrek legyenek, ennek ellenére így sikerült. :) Ők elég valóságosak.
2018. jún. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Gratula hozzájuk!

Ezt a "valóságban"-t úgy értettem, hogy mintha olvastam volna vhol egy cikket erről régebb, de kíváncsi vagyok, h csak teória ez vagy tényleg elég sok az iker a closty-s terhességeknél. :)

2018. jún. 20. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok, sok-sok ismerősömnek van clostys "egy szem" babája (ahogy nekem is), de van szintén ikres clostys ismerősöm. A betegtájékoztatóban is benne van, hogy megnövekszik az ikerterhesség esélye az intenzívebb petefészek-működés miatt. Szóval a saját példámból, az ismerettségi körömből és a betegtájékoztatóból kiindulva én azt mondom, hogy igen, szignifikánsan nagyobb az esély a gyógyszerrel ikrekre. :)
2018. jún. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze. Az összes petefészekstimulációs kezelés esetén megnő az ikerterhesség aránya.
2018. jún. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!