Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Debrecenben a Kenézybe...

A Debrecenben a Kenézybe 12hetes Uh kiskonyv nélkül megcsinálják? Sajnos eddig nem volt lehetőségem elmenni a védönöhöz.

Figyelt kérdés
2018. jún. 22. 18:50
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Valaki segítsen!!
2018. jún. 22. 19:26
 2/29 anonim ***** válasza:
26%

??? 12.hét alatt nem bírtad magad elvonszolni a védőnőhöz?? Az kemény!

Nagyon érdekelhet a saját gyereked!

2018. jún. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Normalis valaszokat kértem! Es az hogy miert NEM TUDTAM elmenni az maganugy.
2018. jún. 22. 19:37
 4/29 anonim ***** válasza:
38%

Senkit nem érdekel, miért nem tudtál elmenni. A kiskönyv kell, kérni fogják!

Ràadàsul egy-két dolognak már ki kéne benne töltve lenni!

2018. jún. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
47%

A Klinikán sose kérték. Csak kértek egy ambuláns lapot bármely korábbi vizsgálatodról, amit a terhességgel kapcsolatosan végeztek (akár az első nőgyógy papír is megteszi).


(Egyébként nekem 14 hetesen lett kiskönyvem. Hűha. :D

Addig megvolt minden kellő vizsgálatom, a kombinált is magánban.)

2018. jún. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! En pont most torom magam hogy holnap beszelek a védononkkel. (Videkiek vagyunk igy nem messze lakik a vedononk es anyum is joba van vele) igazabol hetfon fel11re kell mennem es ha ugyvan elotte meg kellene csinalni ha fontos ha nem akkor kedden. Nagyon aggodom h nem csináljak meg mert már 1honapja varok hogy ujra lassam a kicsit es a párom is dolgozik es o még nem is lathatta es csak hetfoig lesz itthon.
2018. jún. 22. 20:04
 7/29 A kérdező kommentje:
Nekem a Kenezybe kell mennem nem a klinikara
2018. jún. 22. 20:10
 8/29 anonim ***** válasza:
0%

Van külön beutalód? Azzal nyilván megcsinálják.


De ha nincs a kiskönyv 5. oldalának másolatával mehetsz a kötelező vizsgálatokra. (azt a háziorvos tölti ki, fejlécen szerepel a beutaló kötelező vizsgálatokra szöveg) Legalábbis nekem az OTI-ban ezt fogadták el, mivel a háziorvosom nem adott a kötelező vizsgálatokra beutalókat.


Ha egyik sincs, nem tudom mivel tudnád fogadnak e...vagy milyen papírokkal tudod igazolni, hogy 12. hetes terhes vagy és most van ideje ennek a vizsgálatnak. (ha voltál már dokinál ultrahangon, a kiadott leleten elvileg szerepel, hogy hanyadik hét, de nem tudom beutaló helyett elfogadják e) Pláne a Debreceni klinikán ahol engem pl. 12. heti vérképre kitöltött terhes kiskönyvvel sem fogadtak.

2018. jún. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
10%

Bocs elírtam szóval a Kenézyben, nem tudom mennyire szigorúak. (ha az OTI-ra gondolsz ott beutalóval vagy kiskönyv másolattal fogadnak, és még arra is húzzák a szájukat.)

Klinikán még azzal sem fogadtak.


Amúgy nem csak a genetikai uh ami kötelező az első trimeszterben (12. hétig) Vérkép, vizelet, vércsoport meghatározás, antigénszűrés stb. (nekem fogorvosi vizsgálat és EKG is kellett) Ezek megvannak már?

2018. jún. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Sajnos nem magával az elvonszolással van a probléma. Nekem sem tudom mikor lesz kiskönyvem.

Mert a védőnő heti egyszer van a tanácsadóban 11-14 óráig, én fél 5ig dolgozom. Elmondani munkahelyemen még nem akarom. Szabit sem tudok kivenni, mert nagyobbik lányom beteges és arra mentek el a szabik.

Vidéken nincs rendelés/tabácsadás az esti órákig. Pl a gyerekorvos is csak 16 óráig rendel. Nem olyan egyszerű itt megoldani mindent.

2018. jún. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!