Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kombinált teszt! Mensi kimarad...

Kombinált teszt! Mensi kimaradás szerint holnap leszek 13+2 hetes, de pénteki uh szerint már 14+4 nap crl 80 mm volt. Megcsinálják még igy holnap a tesztet?

Figyelt kérdés
Magán klinikára megyek van idopontom.
2016. ápr. 10. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Elméletileg nem, mert az UH szerinti eredmény számít. De majd holnap kiderül.

Az UH-n minden rendben volt egyébként?

2016. ápr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az uh-t 12+2hetesen csinàltàk. A vèrvètelt nem akartam de a doki beparàztatott,így azt megcsinàltattam 14+4hetesen. Viszont nekem 72mm volt akkor a baba,mivel 1 hèttel kèsőbb fogant. A dokim azt mondta,hogy 14.hètig ès 80mm crl-ig megcsinàljàk. De nekem a vèrt a koràbban elkèszült uh lelettel küldtèk el,vszìnű azèrt fogadtàk el. Amúgy ez az Istenhegyi Gèndiagnosztikai központban volt.
2016. ápr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 12 hetes uh-n azt mondták,h a vérvételt 24 órán belül meg kell csinálni, külnönben nem reális az eredmény.

Úgy tudom max 13+6 hétig csinálják meg.

2016. ápr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miert akarod megcsinaltatni? Semmi ertelme. Az eredmeny az egy eselyszamitas, aminek se fule se farka.

Ime itt par pelda: nekem 1:6 lett down-ra, baratnomnek 1:2 esely lett a kombinalt teszt eredmenye. Gondolhatod milyen remalom volt 4 heten keresztul, amig meg nem erkezett a nifty teszt eredmenye.

A tobbi trosimiat meg sem emlitem.

Egy masik ismerosomnek 1:20000 lett, neki down-os gyereke lett!

Es persze ha reklamal, akkor azt tudjak mondani dehat volt esely, on volt az az egy a 20 ezerbol kerem szepen!

2016 van! Itt a NIFTY-teszt, ami verbol kimutathato, es tobb mint 99%-os, csinaltatsd meg inkabb azt, mint ezt a kombinalt tesztet.

2016. ápr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!