Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éles szúró érzés a méhben a...

Éles szúró érzés a méhben a 8. héten?

Figyelt kérdés

Második terhesség. Elég gyakran belenyilal a méhembe ( vagy a környékére) egy szúró fájdalom, fôleg hirtelen mozdulatkor. Nem emlékszem, hogy az elsô terhességemnél ebben az idôszakban lett volna ilyen. Normális? Már nyúlnak a szalagok, esetleg attól?

Vérzés nincs, jövô hétre van idôpontom a dokihoz.


2018. jún. 23. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne mert en is 8 hetes vagyok és ma kezdtem el érezni en is :/
2018. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Méhtartó szalagok feszülése. Első terhességnél én sem éreztem, másodiknál és harmadiknál már a beágyazódás idején, harmadiknál és negyediknél kb. félidőtől pocaktartó pántot (nem bandázs) hordtam, mert ahogy mozogtam, nagyon fájt. Negyedik szülés után PMS tünetként is előjött néha menzesz előtt és az első vérzéses napokban. Most az ötödiket várom, eddig csak kétszer éreztem és nem vészes, talán már "kinyúltak" a szalagjaim.


13hkm

2018. jún. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Normális. Nő a méh.
2018. jún. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Normális bizony. Nekem ez az első terhességem, így különösen ijesztő volt. De tényleg normális. Irigylem azokat, akik nem érzik, mert néha ülésből felállva csillagokat látok és néha kiegynesedni is nehéz, baromi ijesztő tud lenni.
2018. jún. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!