Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, aki menstrualt...

Van itt olyan, aki menstrualt terhesség alatt, ezért későn vette észre? Mikor és hogyan?

Figyelt kérdés
2018. jún. 25. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a szokásos időben megjött a menzeszem és emlékszem is, hogy milyen csalódott voltam. Aztán feltűnt, hogy csak nem akar erősödni a vérzés, olyan feketés maradt és nagyon kis mennyiségű. Amikor ez a pecsételgetés teljesen véget ért, akkor csináltam tesztet és azonnal pozitív lett. Ha ez a pecsételés egyáltalán nem jelentkezik, akkor is csak pár nappal korábban csináltam volna tesztet a vérzés elmaradásánál.
2018. jún. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első terhességnél volt mensim. Igaz kb 3 napig tartott, sokkal kevesebb volt és barnásabb jellegű. Aztán a kövi mensi időpontja körül jöttek a tünetek, szagundor, émelygés. Teszteltem is másnap reggel. Még pont bedzèltük is párommal, hogy max 5-6 hetes, így csak 1 hét után mentünk dokihoz, ahol kiderült, már 10 hét 4 napos. Volt sokk rendesen. Azóta 5 éves a picur és ő várja legjobban a pocilakó tesóját. :)
2018. jún. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
🙂
2018. jún. 26. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!