Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki terhesség...

Van itt olyan aki terhesség első hónapjában menstruált?

Figyelt kérdés
Fél éve nem védekezünk ma van meg harmadik napja és nagyon elmúlni látszik szerintem holnapra már nem lesz meg. Az első napon nagyon kis gyenge vér jött a második napon kicsit erősebb de nekem sokkal de sokkal erősebben szokott vérezni és a 2.3. napon mindkét nap erős vérzés szokott lenni most meg ma a 3. napomon épphogy csak valami és egyre kevesebb mintha el akarna múlni. 5 napig szokott tartani kb egy éve volt olyan, hogy 4 napig tartott azóta mindig 5. A melleim is kétszer akkorák pedig mikor megjön akkor már elszokott múlni csak menszesz elött szokott megduzzadni.
2017. máj. 17. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Barmikor barkinek lehet eltero ciklusa. Nekem is volt 3 napos menzeszem a szokasos 7 napos helyett.

De ha gyanakszol, csinalj egy tesztet.

Hiaba irja le valaki hogy o menstrualt terhesseg elso honapjaban, Rad nezve ez az info nulla hisz nem jelenti hogy akkor ezek szerint Te is ebben a cipoben jarsz.

2017. máj. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen az első hónapba menstruáltam de akkor nem furcsáltam hogy kevesebb van mert máskor is volt ilyen aztán mikor nem jött meg mentem a dokihoz aki közölte hogy 2 hónapos terhes vagyok. Semmi tünetem nem volt se rosszullét semmi.
2017. máj. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!