Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első UH-ra 7 hetesen megyek....

Első UH-ra 7 hetesen megyek. Ha van szívhang, egyből küldenek tovább más vizsgálatokra?

Figyelt kérdés

Ha lesz már szívhang, akkor már kapok is kiskönyvet és mehetek a védőnőhöz meg vérvételre? Esetleg foglalhatok időpontot a 12. heti genetikaira? Vagy még visszarendel 2 héttel későbbre a doki?

Barátnőm 8 vagy 9 hetesen volt először, és neki azt mondták, 2 hét múlva menjen vissza. Hogy szokott ez lenni?


2018. jún. 25. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez mindenhol más.Nálunk (Székesfehérvár) a nőgyógyász ad egy igazolást a terhességről,amivel fel kell keresni a védőnőt.A kis könyvet a védőnő állítja ki. Eddig szerintem mindenhol azonos a protokoll.Amiben eltérhet,az a vérvételi beutalók.A mostani kiskönyvek már tartalmaznak beutalót,amit a védőnő iksze
2018. jún. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsánat,elküldtem...Szóval a védőnő ikszel be,de nálunk maradt a régi rendszer,és a nőgyógyász adott beutalót.10.hét környékén mentem a vérvételre.Valamint a házi orvost is fel kellett keresni,aki csinált EKG-t,és fogorvoshoz is menni kellett.De első körben a védőnőt kell a kiskönyv miatt felkeresni,mert utána mindent abba dokumentálnak.Nődokihoz csak a 12. héten kellett legközelebb mennem.
2018. jún. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk pl a kiskönyvben a beutalókat a házi orvos jelöli, dátumozza, és saját EKG helyett elküld belgyógyászatra. A többi úgy, ahogy az előző válaszoló írta. Ha van szívműködés, tehát élő a terhesség, lehet menni védőnőhöz, ő eligazít.
2018. jún. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!