Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelenleg korhazba vagyok....

Jelenleg korhazba vagyok. Tegnap keves volt a magzat vizem! Ma reggelre meg tokeletes?

Figyelt kérdés

31 hetes vagyok tegnap kerultem be azzal hogy keves a magzatvizem.. meg akartak szuleszteni nem ertettem az egeszet!azt mondtak 2100ra vagyok tag azaz ujnyira szoval megszulesztenek.. aztan estefele meg letettek az osztalyra hogy jincs semmi ma reggel mennem kellett ultrahangra es kiderult hogy most tokeletes a magzat vizem.. holnap reggel 4 kor kapum ah utolso tudoerlelo szurit es ugy dontottem hogy en sjat felelosegemre haza fogok menni..

Esetleg valami tanacs valaki hasonlo helyzetbe jart e?



2018. jún. 27. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Saját felelősségére ne menj haza,mert nem csak rólad hanem a babáról is szó van...Várd ki a vizsgálatok végét utána ha minden ok úgyis haza engednek.
2018. jún. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
vard meg, mig ok haza nem engednek. itt valoban nem csak a te eletedrol van szo, turelem, nyugalom. jah, tudom hogy konnyu mondani azok utan, hogy szulest akartak inditani nalad , mikor pedig minden rendben volt. esetleg masik intezmenybe vagy masik orvoshoz nem kerulhetnel at?
2018. jún. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Ha szeretnéd a babát, akkor tedd félre a kényelmed és maradj.. elég onzo dolog reszedrol, hisz valszeg szivaroghatott a vized VAGY nem termelodott elegendo.

Igyál amúgy nagyon sokat! Termeszetesen ujra termelodhet, de jobb ha keznel vagy.

Megis hogy tudnál azzal élni, ha miattad lenne baja végül???

2018. jún. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem arrol van szo az hogy ma kideult hogy felre lattak semmi bajom abszolut semmi szivargas semmi..
2018. jún. 27. 22:27
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha tegnap elnézték, és nincs semmi bajod akkor meg maguktól is haza fognak engedni.
2018. jún. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi lett végül kérdező? Haza engedtek vagy hazamentél saját felelősségére?
2018. jún. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hazajottem , mivel kiderult hogy elneztek valamit.. es egyaltalan semmi nem volt!

Professzorur jott oda tolem elnezest kerni! Mondtam is neki hogy engem nem erdekel de orulok neki nem hagytam hogy kivegyek belolem a babot..

2018. júl. 10. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!