Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi hetek számitása?

Terhességi hetek számitása?

Figyelt kérdés
Segitsetek kérlek. Most akkor hany hetes vagyok?! Esedékes ultrahangon 33+3 lettem volna rá is van írva, de a végén grav 34+3. Most akkor honnan számoljak tovább?
2018. jún. 28. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vérzés első napjától. A 12. hét után az ultragangon mért magzati méret nem kormeghatározó tényező. Születik 40. hétre 2,7 kilós és 4,2 kilós csecsemő is, de attól még egyidősek, érted.
2018. jún. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33+3 tól számolják tovább,nekem is nagyobbat irtak a papiromra de a szülési dátumot nem változtaták meg.
2018. jún. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezaz utolsó menzi is érdekes... mindig egy het volt eros gorcsokkel bő verzessel. Az ilyen oktober elsejen volt. De... okt 29en ket napos szinte semmi verzes volt... megis innen szamolnak.... szamomra ez igy mar kusza :)
2018. jún. 28. 11:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Mikor lett pozitív a teszted?
2018. jún. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
November 26án lett pozitiv... kb masfel hettel korabban negativ volt... ossze vagyok mar zavarodva teljesen :(
2018. jún. 28. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!