Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik hétben tudja megmonda...

Hányadik hétben tudja megmondani a doki, hogy milyen nemű a baba?

Figyelt kérdés

2018. jún. 28. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor úgy mutatja magát, nekünk már a 11. héten megmondták, hogy valószínûleg fiú. Utána a genetikai UH-n szintèn mondták.


De ha nem úgy fordul, lehet hogy még a 20. héten sem látják.

2018. jún. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Speciális vérvétellel már az első néhány hétben is akár.

Néhány orvos már tippel a 12. heti ultrahang alapján. A 18 hetes UH-n már látszani szokott, addigra már elég nagy a baba.

Nekem amúgy a 18 hetes uh-n nem fordult úgy, hogy látszódjon, én csak 23 hetesen tudtam meg a lányom nemét 4D uh-n. (Utána már a 24 hetes kórházi uh-n is látszott, mondták.)

A második babámnak viszont soha nem nézték a nemét a kórházi ultrahangokon, csak 27 hetesen 4D-n tudtuk meg, hogy fiú.

2018. jún. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1 gyerkőcnél sima uh-on 16 hetesen, 2nál már 4-5d, 13 hetesen, mind bejöttek. 3.gyerek 12 hetesen 4-5d...még pocakban van.
2018. júl. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindkét baba nemét meg tudta mondani a 12.héten a doki 100% biztonsággal. Bár a 2.baba még pocakban van, de azt még mi is megtudtuk volna állapítani, ugyanis rátette az UH fejet a hasamra és a kisfiúnk teljesen terpeszbe feküdt és látszott a fügyije:). Azóta sok UH-n voltunk (sajnos volt egy kis gond), de mindenki fiút mondott Rá.


1,5 éves kislány anyukája és 27 hetes kismama

2018. júl. 10. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 99% biztossággal megmondták 13 hetesen. :)
2018. júl. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fejlődéstanilag a 12. hétre differenciálódik külsőleg is a baba neme (kb. eddigre alakulnak ki a nemi szervek). Hogy mikor hajlandó úgy fordulni, hogy meg is mutassa, mit rejtenek a kis combocskái, na aaaz nagyon jó kérdés. Nyilván genetikai, vérvételes vagy hasonló vizsgálatokból 100% és sokkal korábban kideríthető.
2018. júl. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!