Még van remény?

Figyelt kérdés
Mára nem vártam és nem is jött még eddig. Reggel teszteltem, mert már kíváncsi voltam, de negatív lett. Ha nem jön meg mikor teszteljek még? Menstruáció előtt jó pár nappal már érzem a görcsöket, de most nem. Remélem nem jön meg.
2018. jún. 29. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
4%
Ma már biztos fölösleges tesztelj.együttlét után 3-4nappal azt hiszem már mutatja a teszt.. Remélem nem jön meg! 😊
2018. jún. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jön meg, akkor 2 nap múlva érdemes, a HCG szint kétnaponta duplázódik normál esetben. Kedves első, együttlét után 3-4 nappal még a beágyazódás sem történik meg, akkor tuti nem mutat még semmit teszt, átlagban azt mondják az okosok, együttlét után 2 héttel a biztos. 1-2 nappal előtte már előfordulhat, hogy egy érzékeny teszt kimutatja, ha sikeres volt a róbálkozás, de a vándorló petesejtet nem mutatja egyetlen teszt sem, hiszen akkor még nem termelődik a HCG , csak beágyazódás után, márpedig az az, aminek a jelenlétét jelzi a terhességi teszt.
2018. jún. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 1es... Együttlét után 3-4nappal azt mutatja meg a teszt h türelmetlen a tesztelő.


Kedves kérdező. Amíg nem jön meg, van természetesen remény. A vélt peteerest követő 12. napon általában egy érzékenyebb teszt már kimutatja. Szabályos ciklus esetén ez a mensi napja előtt kb 2nappal. De a biztos az hogy ha késik és akkor tesztelsz. Szorítok neked. Ma már szerintem ne tesztelj.

2018. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nemvart napjan nekem is negativ volt. Tesztelj 2-3 nap mulva ujra.
2018. jún. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi :)
2018. jún. 30. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!