Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnázás 5 hetesen, van...

Barnázás 5 hetesen, van remény, hogy nem lesz baj?

Figyelt kérdés
Tegnap este ilyen tájba fedeztem fel wc re menet , hogy a bugyimon kis mennyiségű barnás folyás van. Bepánikoltam , sírva fakadtam azonnal hívtam a dokimat aki annyit mondott , ha átmegy erős vérzésbe és görcsölésbe akkor menjek kórhàzba ha marad a barna akkor hívjam ma. Fel is hívtam mert igaz már a betéten nem làttam foltot de a wc papiron pisilès után mèg volt egy nagyon halvány barna folt ès ma egèsznap így is volt . A teloba azt mondta , hogy még holnap is hívjam már fel és ha akkor is lesz akkor menjek el . Azóta minden pisilésnél aggódok mert törlésnél látom azt a halvány barna folyást a papíron. A hasam nagyon enyhén szokott feszülni szúrkálni de ez már a legelejétöl folyamatosan de teljesen kibirhato mèg fájdalmasnak se mondanám. Holnapig halálra fogom magam aggódni volt valaki így ? Van akinek semmi baj nem lett belőlle? Én itt annyi rém történetet olvastam már , hogy nem is szívesen nézegettem ide is csak azért írtam hátha mond valaki valmi pozitívat is . Azótta fekszek folyamatosan és szedem a magnéziumot és az Elevitet. Szerintetek nagy a baj? :(

2018. márc. 19. 18:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem menj a dokihoz es irass fel progeszteront. De persze az o velemenyet is kerd ki, hisz en nem vagyok orvos, csak lombikos voltam.
2018. márc. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mindenképpen elmegyek holnap. Próbálom nyugtatni magam addig is folyamatosan de minden pisilésnél ott a wc papiron az aminek nem kéne :( Nagyon ijesztő.
2018. márc. 19. 18:52
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
1.vagyok. Ha nagyon aggodsz, inkabb menj ugyeletre. Jobb ha feleslegesen minthogy egyszer okkal kelljen.. Szurkolok nagyon es probalj megnyugodni!
2018. márc. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Már valahogy kibirom holnap a magán dokiig . Nyilván ha görcsölnék vagy véreznék azonnal mennènk az ügyeletre.
2018. márc. 19. 19:19
 5/19 anonim ***** válasza:
remélem a legjobbakat drága! gondolok Rátok! <3
2018. márc. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Igen volt! És véreztem is az elsőmmel, progi pótlás mellett is. Emeltek az adagon, feküdnöm kellett az első harmadban, és rendben voltunk mind a kétszer. Már nagyobbak. Sőt haematomám is volt. A fekvés főleg azért kellett.

Rendben lesztek, de valószínű kelleni fog a gyógyszer.

2018. márc. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Most teljesen elmúlt. Kiváncsi vagyok reggelre mi lesz. Szerintetek ha elmulik teljesen akkor is menjek a dokihoz?
2018. márc. 20. 01:25
 8/19 anonim ***** válasza:
Menj akkor is,lehet ad megtartót, az csak jó, ártani nem árt.
2018. márc. 20. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Majd ird meg legyszi,mit volt az orvosnal :) szoritok! Nekem amikor ilyen volt,epp a most 3 eves fiam ikertesojat vesztettem el.
2018. márc. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én is barnáztam 5 hetesen és egy hematoma okozta. 1 hét szigorú fekvés , progeszteron pótlás ,magnézium. Utána kontroll. Nekem fekszívódott, neked is felfog :) pihenj sokat.

9+5 kismama :)

2018. márc. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!