Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is járt így? Van okom...

Más is járt így? Van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Nem sokat vagyunk együtt a terhesség alatt. Eddig az 5.héten voltunk együtt, akkor görcsöltem orgazmus után. Utána a 7.héten akkor is görcsöltem orgazmus után. Tegnap töltöttem a 10.hete és most nem volt már görcsölés orgazmus után.

Ez normális?

Mitől lehet hogy megszűnt?


2018. jún. 30. 06:35
 1/2 anonim ***** válasza:
43%

Ha görcsölsz utána, miért próbáltátok újra?! Az orgazmus méhösszehúzódásokat okoz egyébként, ha görcsölsz utána, tán nem kéne addig orosz rulettezni amíg nem lesz belőle baj...

Tudom most jön olyan aki szerint nyugodtan, mert egészséges terhességnek nem árt,de ennyire az elején még baromira nem tudhatod egészséges-e (azaz nem igényel-e fokozott óvatosságot), plusz itt 2 naponta olvasom a "szex után véreztem" kérdéseket és valahogy nem hangzik jó mókának.

2018. jún. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Egészséges terhességnek valóban nem árt a szex/ orgazmus.


A méhösszehúzódás ilyenkor normális, görcsölés nem.

Nekem icipicit keményedett utána a hasam, de nem

Kellemetlenül ( az elején annyira sem)


Magnéziumot mennyit szedsz?


Lehet eleget már és azért nem kellemetlen a 10. Héttől vagy éppen most elegendő volz hogy ne görcsölj.


Én a dokinak megemlíteném.


És ha utána ha görcsösz, én hanyagolnám a saját orgazmusomat..

2018. jún. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!