Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikos kismamák! Clexan...

Lombikos kismamák! Clexan injekció utáni véraláfutásra fekete nadálytő krémet használhatok?

Figyelt kérdés

A gyógyszertárban ajánlották, nincs a dobozra írva semmi. De a neten meg nem találok konkrétat. Van ahol azt írják tilos, nem szabad, van aholmeg orvos ajálja direkt.

Tudnátok ebben segíteni? Még csak a 6.hétben vagyok, nem szeretnék ártani vele. Inkább elviselem a kék hasam.

Köszönöm!


2018. jún. 30. 07:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Én inkább elviselném.
2018. jún. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok lombikos, de clexane-nal szúrom magam a pozitív terhességi teszt óta. Én nem kenem és nem is kentem a lila foltokat semmivel. A hasamat úgysem mutogattam, engem meg nem zavart. Van aki ajánlott krémeket van aki nem, így inkább nem kockáztattam. Most már a combomba adom az injekciót, ott sem villanak ki, még rövid nadrágban sem.
2018. jún. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
37 hetes lombikos vagyok. Én is szúrom a Clexane-t, nem szokott érdekelni, ha belilul. Majd elmúlik...
2018. jún. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az a baj, egy kettő úgy bekékül, hogy 200 ft-os méretű. Alig van hely így a hasamon. Próbáltam már a combomba is, nem fájt, de ott még durvább lett. Ezért gondoltam, hogy hátha felgyorsíthatnám a gyógyulást.

De akkor lehet tényleg hagyom. Köszönöm szépen

2018. jún. 30. 09:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak 200 ftos érme nagyságú foltjaim lennének... Általaban mire elmúlna az egyik nagy foltom, sikerül ismét olyan pontot eltalálnom hogy tenyernyi nagyságú lila foltom lesz. De ez ezzel jár...majd az is elmúlik
2018. jún. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarnának a foltok, én császár után 3 héttel elestem, vérrög ellen kellett clexane-nal szúrnom magam.
2018. jún. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy műtét miatt kellett ezzel szúrnom magam, semmivel nem kentem, elmúlt az magától. Mondjuk én a karomba szúrtam..
2018. jún. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Viszonylag vékony alkat vagyok, a karom eleve ki van lőve, nem sok husi van ott, és összecsípni se tudom a bőrt. A hasamon a köldököm körül van hely, ami nem olyan fájdalmas, gondolom párnásabb, de ahogy megyek egyre kifele oldalra, ott már szinte csak bőr van, és kegyetlenül fáj. Néha át is szúrom máshova inkább. Ezért kevés a megfelelő hely, főleg kék az egész szinte.
2018. jún. 30. 11:59
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a karomba adom, alulra, ahol már csak bőr van. A kórházba is így adták, és nagy hassal már nem is tudnám oda adni. A karomba egyedül adom be. Nem kell összefogni ott semmit. Keresel egy helyet, ahol nincs izom, és kicsit ferdén beszúrod a bőr alá. Ennyi. A 200 Ft-os nagyságú lila foltok teljesen normálisak. Alap a Clexane-nál, semmi kirívó vagy kóros nincs ebben. Nekem be is van csomósodva már az egész karom, lévén, hogy már 9 hónapja bököm magam. Nem kell ezt ilyen tragikusan megélni! Ez van. Kicsit fáj, de akkor mit csinálsz majd szülésnél?!
2018. jún. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja! És én is vékony vagyok; sehol semmi husi rajtam. 46 kg-val lettem terhes, most a végén 57 vagyok. Szóval mindent meg lehet csinálni, el lehet tűrni, csak ki kell tudni lépni a konfortzónádból a cél érdekében!
2018. jún. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!