Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek hogyan fog zajlani...

Szerintetek hogyan fog zajlani a kezelés?

Figyelt kérdés
A bal oldali alsó rágófogamban barázdazárás van,de december óta megjelent rajta 3-4 mákszem nagyságú fekete foltocska,és érzékeny a fogam a csokira. Anyukám bejelent majd engem a jövőhéten,de nagyon félek. Szerintetek kapok injekciót?

2016. márc. 13. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Áldás ha adnak injekciót! Hidd el, egy mp-es kellemetlenség (előtte kérhetsz sprayt, akkor még ennyit!), utána semmit nem érzel majd. Valószínű elég egy tömés.
2016. márc. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak nagyon félek a tűtől,és még sosem kaptam ínybe. :(
2016. márc. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Valószínűleg tömés lesz. Az injekciótól cseppet se félj. Mivel alsó fog, ezért vezetéses érzéstelenítést fogsz kapni (az egész alsó állkapcsod elzsibbad a középvonalig), amennyiben kérsz. Nagyra kell nyitnod majd a szád, és hátul a hajlatba kapod majd. Szerintem az egyik legfájdalommentesebb szuri. Csak kellemetlennek mondanám.

Egy asszisztens

2016. márc. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,nem szeretnék butának tűnni,de hol van a számban a hajlat? És körülbelül mennyi ideig tart a fájdalom az injekciónál?
2016. márc. 14. 19:10
 5/5 anonim ***** válasza:
2-3 óra a hatás. Ha kinyitod a szádat és a mutatóujjadat ráfekteted az alsó fogak rágófelszínére, pont oda fog mutatni ahova a szuri is megy.
2016. márc. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!