Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert a 30-dik heti uh az utolso?

Miert a 30-dik heti uh az utolso?

Figyelt kérdés
3 eve mikor a kislanyomat szultem volt meg a 36heten is uh. Mostmar csak 30hetesen volt nekem az utolsó. Akkor fejvegu volt de mivan ha addig forog vagy rossz helyzetbe kerül. Mar szulesig ra se néznek mivan ha nem tudom megszulni mert nem veszik észre hogy kozben elfordult. Masnak se csinaltak mar uht 30hetes utan?
2018. jún. 30. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:
3 éve és tavaly ősszel szültem, 37. heti nst-k után volt egy gyors uh. Áramlást és helyezkedést néztek.
2018. júl. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
Farosan is meg lehet szülni egy babát, nagy baj, hogy a ma praktizáló orvosok már nem értenek hozzá. :S
2018. júl. 1. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk még van a 37.héten is ultrahang.
2018. júl. 1. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Egyébként szüléskor mikor kézzel vizsgálnak érzik hogy a kis buksija ott van e. Nálam mindkét szülésnél mondták hogy a feje van ott. Elsönél rá is kérdeztem.
2018. júl. 1. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4 éve még benne volt a protokollban,utána került ki.Valahol a megszokás miatt csinálnak,de már nem része a kötelezőknek.Amúgy nálunk szüléskor csináltak egyet.
2018. júl. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem a 30. heti 32. héten volt, és volt még 38. héten is.

Kötelező tényleg csak 3 van már (a fiamnál még 4 volt nekem is), de kórháza, orvosa válogatja, hogy hányat kér. Nálunk minden kismamát megnéznek még 38. héten is, pedig nem kötelező.

2018. júl. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kötelező már nincs. Kérj időpontot egy magánrendelésre, ott negnézik alaposan.
2018. júl. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A mi kórházunk még 36 hetesen is kér egyet.
2018. júl. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36 hetes UH-ra kötelezően elküldött az orvosom még 1,5 éve. 2,5 hónap múlva kiderül, hogy most is ez lesz-e.
2018. júl. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Az orvos meg tudja állapítani tapintással, hogy hogyan fekszik a baba, még egy védőnő is elvileg. Ha emiatt aggódsz, hogy esetleg nem irányban akkor azt meg tudja majd állapítani. Amúgy a szülés elötti napon/órában is megfordulhat, akkor meg már nem csinálnak UH-t.
2018. júl. 2. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!