Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » IUGR? Volt valakinek hasonlóan...

IUGR? Volt valakinek hasonlóan kissebb a babája 36. héten de végülis minden rendben volt?

Figyelt kérdés

BPD 85mm

AC 304mm

FL 68mm

Köldökzsinór áramlás rendben volt, méhlepényről nincs infom..

Ezek 34+2 napnak felelnek meg azt mondta a doki. Bár ekkor valójában én is csak 35+5 voltam a genetikai uh-n módosították a terminust.

Én is és férjem is kicsik vagyunk mindketten 3kg alatt születtünk. Most 2 naponta nst-re kell járnom(ami szerencsére jó) ehhez nem kéne flowmetria? Jövöhétkedden megyek dokihou növekedési ütemet nézni.. Kicsit be vagyok tojva hogy ráírták a papírra hogy IUGR



#utolsó trimeszter #IUGR #kissebb magzat #méhen belüli sorvadás
2018. jún. 15. 08:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam is ilyesztgettek ezzel, 2 naponta nst, hetente uh, minden rendben volt, 41+3-ra lett pont 3 kiló a gyerek, amivel családi rekordot döntött, mert mindenki 3 kiló alatt született, ez generika nálunk. Annyi volt még nálunk a "gond", hogy én pici születési súlyom ellenére nagyon magasra nőttem, így pláne paráztak a gyerek méretén. Ha figyelik, nem lesz gond, egyél fehérjedúsan és ne stresszelj.
2018. jún. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez megnyugtató!!
2018. jún. 15. 08:40
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Es ne engedd a 42. het elott az inditast, mert ha kis sullyal szuletik, koraszulott osztalyra is kerulhet.
2018. jún. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen


Kaptam rá gyógyszert... 3 hét alatt sokat hozott be..

Nálam módosítani sem kellett az időpontokat...

38. Hétig félő volt, hogy 2,5 kg sem lesz..

Már túllépte, de még nem tudjuk pontosan mekkora "mindenórás" vagyok

2018. jún. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem ráirták h magzati retard.Elerett a lepény 34 hetesen.pedig sosem cigiztek megis azt mondták biztos azért.2 héttel utana szültem 3100 g becsült súlyról 2650g -mal szültem.Semmi baj nem volt.egészséges okos és sokkal termetesebb is mint a korosztálya.Nem duci de nem is vékony es magasabb.:)
2018. jún. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Akinek gyógyszert adtak, meg tudja mondani mi a neve?és könnyű szülést:)
2018. jún. 15. 11:16
 7/8 anonim ***** válasza:

1 hettel kisebb lett mar 33 hetesen is de mi sem vagyunk nagyok.:)

En 2240 grammal szulettem, parom 3100gram

Babánk 38.hétre született 2450el

2018. jún. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 krisztina24 ***** válasza:
Szia. Kislányom IUGR volt, 2410 grammal és 46 cm-el született. Semmi gond nem volt, a méhlepény volt kisebb,nem tudta úgy táplálni. 4 nap után jöhettünk haza, 2490 grammal :) azóta is rendben van. Fiam csak súlyban volt kicsi, 2630 gramm, ma a legmagasabb az ovis csoportban. Amig minden rendben, áramlás,lepényérés,nem lesz gond. nálunk látod mindkét gyermekem IUGR volt, mindig követték uh-on hogy minden rendben van és rendben legyen.
2018. jún. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!