Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha mostanában sokat keményedik...

Ha mostanában sokat keményedik a hasam, akkor az azt jelenti, hogy elkezdtem kinyílni?

Figyelt kérdés
37 hetes vagyok. Mindig reggel jönnek a keményedések 5-10x is akár, de fájdalommal nem járnak. Sem a derekamban, se az alhasamban nem érzek semmit.
2018. júl. 1. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 2.-3.babával 19.héttől keményedtem rendszeresen, de nem nyíltam, csak mikor beindult a szülés. Most 26.héttől rengeteget, de a méhszáj zárt ettől függetlenül.
2018. júl. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hozom az előző hozzászóló ellenpéldáját:

30.héttől kezdve keményedtem, bár nekem görcsölt is alul meg fájt a derekam,de csak picit, és 33 hetesen bekerültem a kórházba visszatartásra,mert a sok keményedéstől nyílt a méhszáj.

2018. júl. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30.hettol kemenyedtem mindennap legalabb 20-25 szor rengeteget.... 1 mm nem nyiltam Tulhordtam , inditottak, nem nyiltam ugyse császár lett. Ma 3,5 honapos 😊
2018. júl. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is a kemenyedos típus vagyok. Első babával is korán és sokat kemenyedtem17ik héttől de meg 37en is zárt viltam. Nehezen is nyiltam a szülés alatt, sőt nekem a mehszaj nem is tűnt el így mikor a fiam elindult le kellett fognia a szulesznonek nehogy leszakitsa. Most 31 hetesek vagyunk de 2 hete meg full zárt viltam pedig sokszor annyira kemény és faj a hasam h nem hiszem el h nem nyílik. De doki szerint tok zárt vagyok. Renelem h meg marad is bent egy darabig a kis herceg de ennyi kemenyedestol Sztem hamarabb fog indulni...
2018. júl. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!