Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen hason alvás? Lehet gond?

Terhesen hason alvás? Lehet gond?

Figyelt kérdés
18 hetes vagyok, nem túl nagy pocival. Már kényelmetlen hason feküdni, mégis van, hogy alvás közben megfeledkezem magamról és rosszul fordulok Nem veszem azonnal észre, csak egy idő után, hogy nyomom a pocim. Lehet baja a babának?
2018. júl. 3. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Én később is aludtam hason, illetve kicsit felhúztam a lábam. Kétéves a kisfiam.🙂
2018. júl. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond, egy idő után már fáj hason feküdni, azonnal felébredsz rá.
2018. júl. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
36 hetes leszek holnap,óriási pocakkal és végig ilyen félig hason pozícióban alszom,egyik lábam felhúzva. Mindig is csak hason szerettem aludni, a többi babámnál is félhason aludtam végig. Ha kényelmetlen érezni fogod, vagy jelezni fog a baba. Ha nem jól fekszem, felkelek rá, hogy nagyon rugdos.
2018. júl. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!