Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bajt jelent a fül mögötti...

Bajt jelent a fül mögötti nyirokcsomó duzzanat?

Figyelt kérdés
6+2 hetes terhes vagyok és most vettem észre. Kb. bab méretű elég kemény. Sose volt ilyenem. Holnap hívjam fe az orvost rögtön? Tegnap voltam vizsgálaton, de akkor még nem is vettem észre és csak két hét múlva kéne mennem.

2018. júl. 5. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyászt akarod hívni? Ehhez nem sok köze van, menj el inkább a háziorvoshoz.
2018. júl. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A háziorvosodat keresd ilyennel. 😊
2018. júl. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok mindent tudnak vele kezdeni ... nekem 3 eve ott a jobb fulem mogott kb babszem meretu kemeny csomo nekem is vegig jartam a haziorvostol a ful orr gegeszetig mindent , hat nem mult el. 4 honapja szültem semmi hatassal nem volt a terhessegre .

Boldog babavarast😊

2018. júl. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Féltem, hogy valami köze lehet a terhességhez de akkor nem. Így nyugodtabb vagyok :) persze orvosnak is megmutatom majd.
2018. júl. 6. 09:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Háziorvost tudod ilyennel zargatni. Valamilyen felsőlégúti vagy fül-orrgégészeti izé vagy rossz fog okozhat ilyesmit.
2018. júl. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!