Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mmr oltás után lehet nyirokcso...

Mmr oltás után lehet nyirokcsomó duzzanat?

Figyelt kérdés
Van a nyakam (bar azt alig engedte megnézni),fule mögött is (az mar mondjuk régóta ott van csak mintha nagyobb lenne) es az ágyéki reszen is ereztem egy nagyobbat. (nagyobb borsó) holnap hívom a dokit de addig irjatok.ketsegbe estem.
2016. nov. 15. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. 1-2 héttel az oltás után viszonylag gyakori mellékhatás a nyirokcsomó-duzzanat, de előfordulhat láz és kiütés is.
2016. nov. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
3-an kapta...de lágyékon is???meg a nyaki oke...de a lágyéki megremitett
2016. nov. 15. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lett kivizsgalva mitol van a fule mogott? Ez altalaban valami gyulladas jele. Lehet az oltas miatt de ha mar volt is neki az egyik helyen akkor nem biztos. Dokival majd beszeljetek. Nekunk pont egy hetre ra jottek ki a pottyok es szajpenesz. Baranyhimlovel egyutt kapta meg az oltast. Kapott egyet az immunrendszere.. Azota béres kúrát tartunk.
2016. nov. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az az egy a fule mogott \majdnem inkabb a tarkonal szuletese ott van,2doki latta...sot3...nem koros.Allitolag sok gyereknek van. Viszont mintha most nagyobbacska lenne. Anyakan szerintem faj neki ,ami van mert nem.is nagyon engedte nézni,lágyékán meg egy nagyobbacska van meg par pici.a nagyobb olyan borsónyi..kb...na viszont au eddig tuti nem volt vagy csak icipici...
2016. nov. 15. 21:24
 5/6 A kérdező kommentje:
Hívom a dokit holnap. De most picit megijedtem
2016. nov. 15. 21:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak 3 héttel az oltás után jött ki a nyirokcsomó duzzanat a nyakán és az ágyékán is.Ne aggódj,teljesen normális.Pár nap és elmúlik.
2016. nov. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!