Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg alatt kialakult...

Terhesseg alatt kialakult husundornal ti mit ettetek?

Figyelt kérdés
8+1 hkm vagyok, kb 1hete egyszeruen rosszul vagyok a hus latvanyatol is. Azota eleg egyoldalu, es egeszsegtelen az etkezesem, mert nem talalom fel magam. Ha nalatok is elojott ez, ti miket foztetek ami finom is es husmentes?
2018. júl. 6. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

En narancs banan kombot szerettem.

Nem ettem húst és elég szrul táplálkoztam.

En is undorodtam a hustol de szerencsere mara ez elmult mar.

Kb nálam 16 hét volt a vízválasztó.

2018. júl. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Én soha nem ettem napi szinten húst, annyi más jó állati és növényi étel van... Egyél változatosan, pusztán a hús elhagyása még igazán semmi különös, sokan jóval több ételcsoportot hagynak ki.
2018. júl. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Utolsó, te voltál már terhes? Szerintem már mindenki tudja, hogy a kedvenced a tojás és a zöldség, a piskótáid liszt nélkül készülnek, napi 1x eszel, a párod imádja a rizst....stb, stb
2018. júl. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

En se birtam a hust.. Egyszeruen teljesen kesz voltam tole.. Mostanra jobb azert,mert a csirkemell meg a daralthus lemegy azert.

De hus helyett en rengeteg zoldseget tomtem magamba,turot,sajtokat,tesztakat sima paradicsom vagy sajtszosszal,egyeb zoldseges tejszines ragukkal. Zoldseglevest ettem.

Persze apanak azert keszitettem husos eteleket:)

32hkm

2018. júl. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Ja és csak jófajta házi húst eszel évente max. párszor
2018. júl. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Neeee, mások is felismerik már a speckó étrendes agymenésest? 🤦🏼‍♀️
2018. júl. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kb a 10. hétig a nappaliból kiszagoltam, ha a párom akárcsak felvágottat evett... undorodtam én is mindenféle hústól.

Aztán nálam ez mondjuk javult. Most már eszem is ezt-azt. De ha én főzök húsos ételt abból tuti csak másnap bírok enni, mert aznapra már az illata is bőven elég.


16 hkm

2018. júl. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha a halat bírod, egyél azt. Az is elég egészséges, bár nem hús, de amolyan húspótló.
2018. júl. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Terhességem elején én is így voltam, mi amúgy nagy húsevők vagyunk a férjemmel, de volt kb. 3-5 hét amikor már attól rosszul voltam ha húsra vagy felvágottra néztem. Én akkor gyümölcslevest ettem a húsos levesek helyett, főételnek túrócsuszát, rántott sajtot rizzsel, tölöttkrumplit, főzelékeket meg friss zöldségeket ettem.
2018. júl. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
A csirkehúst egész terhesség alatt nem bírtam megenni.Szules után elmúlt.
2018. júl. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!