Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet egyenesszárú sima...

Hol lehet egyenesszárú sima fekete vagy sötétkék kismama farmert kapni, ami divatos? A HM üzletei közül, hol tudom megnézni, melyikben van kismama ruha is?

Figyelt kérdés

Nem Budapesten lakom. A felénk lévő Hm ben nincs kismama ruha , ez biztos. Vettem internetről használtan fb csoportban zsinórban 3 kismama farmert. Egyik sem jó! Egyiknek a szabása béna ( tág a szára..) másik kettő méretben nem stimmel, pedig azt a méretet vettem, amit hordok (plusz centiket is mérettem) . Az eladók persze nem veszik vissza. 42-44 stb méretekből mindig sokkal többet látok, de nekem 38 as kéne. Muszáj, hogy normális nadrág legyen, mert dolgozni járok . Az első terhességem már régebben volt, mindent tovább adtam, plusz nem is voltak divatosak igazán, de itthonra jó volt(valamint nyári terhesség volt a nagy része így egybe ruhákban kihúztam).

Internetes webáruházakban 12 ezer ft egy db farmer. Azért hogy 3 hónap után eltegyem örökre, kissé sokallom. Törődjek bele, hogy ennyi lestz? Plusz azt is inkább próbálni szeretném, mert ez alapján már fogalmam sincs mekkorát vegyek.

(Tudom, ennél nagyobb bajom sose legyen a terhességgel de ez is egy kérdés :))



#terhesség #terhes farmer
2018. júl. 9. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


:)


Ha nem jó, 30 napig él a pénzvisszafizetési garancia az általános webshopos törvény értelmében.

2018. júl. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én h&m-ben vettem 1 hónapja, de az összes hosszú szárú kismama nadrág 12.000Ft volt, és mind slim, bár nyúlik a száruk. Csak azért szólok, hogy ne ragaszkodj a h&m-hez, mert ott sem olcsóbb, csak a rövidnacik olcsóbbak.
2018. júl. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem voltak bonprix-s kismama nadrágjaim, igaz, nem farmer, hanem leggings és melegítő, de nagyon szerettem őket. A nem-kismama ruháikat is szeretem. Elég nagy a méretezése egyébként.

2018. júl. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, minimum 10 ezer, ha normálisan akarsz kinézni, ez van sajnos. Én is a H&M-ben vettem az előző terhességemnél kettőt, otthagytam 23 ezer forintot (3,5 éve), de ezek legalább nem ilyen hatalmas, mindenhol lógó förmedvények, és úgy állnak rajtam, mint egy normális farmer. Ja, és volt 34-es, nekem ugyanis ekkora kell, és állandó probléma nekem is, hogy minden csak nagy méretben van. Nyugodtan rendelj neten, visszaveszik, ha nem jó.
2018. júl. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az a gondom, hogy eddig kétszer vettem a hm webshopban ruhát a gyereknek, és nem volt jó a mérete, hívogattam a dpd-t de soha egyetlen egyszer sem sikerült elérnem őket. (Hogy átvegyék a visszaküldős csomagot).

Így maradt a ruha (nem volt bravúros...)

Mindegy, hát akkor marad a próba valahol valamikor.

Most láttam a webshopban 9900 ért., lehet bepróbálkozom a 38 as mérettel hátha jó..

2018. júl. 9. 16:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a remix.com-on szoktam venni a cuccaimat, használt de ujszerü cuccok vannak, ird be a keresöjébe hogy h&m mama, vagy bármilyen más kismamaruha márkát amit ismersz, vannak tök jó ruhák is, de nem tudom farmer most épp van-e.
2018. júl. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is h&m-ben vettem egy sötétkéket és egy világoskéket is. Internetről mem mertem rendelni, mert 38as méreten belül is volt eltérés, volt ami nagy volt# volt ami rám sem jött.

Amúgy eddig valamennyi h&m üzletben volt kismamaruházat, amelyikben jártam. Több megyében is, nem Bp.

2018. júl. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anc válasza:

Szia!:) Először is szÍvből gratulálok a terhességhez!:)) Másodszor, rákerestem, és vaterán nagyon sok közül tudsz válogatni: [link]


Sok sikert a továbbiakban!:)

2018. júl. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!