Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak divatos nőcis nevek?

Vannak divatos nőcis nevek?

Figyelt kérdés

Eddig Zoé tetszett de mindenki akit megkérdeztünk azt mondta egyáltalán nem nőies és olyan snassz.

Hasonló de lágyabb nevet keresek kislányomnak de nem akarok ritka túlsagosan egyedi nevet.

Szonja is megfogott de az sem tetszik igazán az nny miatt és oroszlán szonja jut róla eszembe..

A Nati becézés is tetszik de se a Natália se a Natasa nem tetszik.

Natali tetszene de túl idegen magyar fülnek külföldieskedő.

Lara mira ilyeneket meg nem akarok.

Milyen nevek vannak még?


2018. jún. 25. 15:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%

Magyarosabb névre gondoltál már?

Emese, Anna, Zsófia és társai??

2018. jún. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
6%
Mirabella, Bella, Kíra, Alíz, Sztella
2018. jún. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
45%

Nőcis név nekem a Lola,Lolita és társai. Bár nekem a nőcis egyenlő a kurv*ssal.


Hívhatják Erzsébetnek vagy Ilonának is,ha a viselkedése,természete elbájoló,kedves, aranyos és szuper kisugárzása van. SSzerintem nem okos dolog egy névvel elre megpróbálni befolyásolni a szeméyliségét. Hogy direket azért nevezem így,hogy...Nekem kislányom van,de nem adtam volna neki szexis nevet. Beteges,már alapból arra -nem is tudom,mi a megfelelő szó-asszociáltatni,hogy na ,érted...

2018. jún. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
3-as vagyok,basszus mennyi elgépelésem van,bocsánat,szemüveg nélkül vagyok...
2018. jún. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
28%

Vééégre valaki, aki nem akar egyediskedő betűhalmazt :) Mostanában sorra fognak születni a szerencsétlen Zejnepek meg Jadvigák csak mert anyuci feltűnési viszketeg.


Szép a Zoé, Szonja is! De tetszik az Alíz, Izabella, Annabella, Darinka, Szabina, Zille, Liza és Eliza is.

2018. jún. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%
3, ez fura, hogy neked a nőcis egyenlő az utcalányossal....vagy te (bocsi) az a tipikus állógalléros tweedkosztümös könyvtárosnő-típus vagy, akinek minden csajos dolog a sátán műve? :)
2018. jún. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Én meg nőcisen akarom nevekni a kislányom.

az meg nem egyenlő a qrvasággal

2018. jún. 25. 16:21
 8/18 A kérdező kommentje:
*nevelni
2018. jún. 25. 16:22
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
nekem nőies nevek: Karolina, Lúcia, Alina, Veronika, Róza, Diána, Laura, Liliána
2018. jún. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem a "nőcis" hangzású nevek azok lágyak és/vagy dallamosak.

Annabella

Angéla

Elina

Georgina

Hanna

Mirella

Noémi

Pamela

Regina

Most hirtelen ennyi jutott eszembe. Nem mondom, hogy mind adnám is a lányomnak, de ezek tetszenek.

2018. jún. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!