Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Béres MagneB6-ból mennyit...

Béres MagneB6-ból mennyit lehet bevenni egy nap?

Figyelt kérdés

Egy van a tájékoztatóba, ha nagyon keményednék lehet szerintetek mégegyet bevenni néha egy-egy nap?

28 hetes ikres kismama


2010. jún. 18. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Lehet bevenni nyugodtan,én napi 2 szemet szedtem,de azt mondta a dokim ha keményedek vegyek be 3-at.
2010. jún. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a doki azt mondta 3x2 szedhetek egy nap
2010. jún. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A Béresből max 2-t naponta, de csak néha, mert elvileg abból elég napi 1.

Nehogy 3*2-t vegyél be belőle, az a sima magneB6.

2010. jún. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A dokim mikor terhes voltam és sokat keményedtem azt mondta (mikor mutattam a betegtájákoztatóját) hogy 4 db-ot nyugodtan, 1000mg-ig szedhetem ha nagyon sokat keményedek. Így is tettem, mert tényleg volt hogy egész nap keményedtem.
2010. jún. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Általában elég az egy, csak akkor gondoltam bevenni mégegyet, ha az nem lenne elég. Mondjuk ezek miatt a frontok miatt lehetett a napokban biztos, mert addig nem volt ilyen gondom. Akkor ha még egyet beveszek, (ha kell), akkor az biztosan elég lesz. Lehet elég zagyva lett, közben figyelem a 19 hós lánykám mit művelhet, a lényeg hogy köszi az infókat!
2010. jún. 18. 11:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is úgy tudom, hogy napi 1000mg a max (több részletben elosztva). Több ismerősőm is 3X2 Magne B6(!!!)-ot szedett. 1 tablettába 48mg (tiszta)magnézium van. Meg kell nézni melyikbe mennyi mg van.
2010. jún. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyik előző vagyok, ha többet veszel be, ne lepődj meg ha kicsit hígabb lesz a nagy dolog! :)
2010. jún. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!