Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babádat hány hetesen...

Első babádat hány hetesen érezted először?

Figyelt kérdés
Mit éreztél pontosan?
2018. júl. 12. 20:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hátsó fali lepény, 14 hetesen éreztem. 😊 Nagyon cuki volt, mintha megsimogatott volna.
2018. júl. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

14+6-nál éreztem először mellső hasfali lepénnyel.

Ha nem aludni próbáltam volna valószínűleg észre sem veszem. De így teljes nyugalomban váratlanul éreztem valami furát. Másnap ismét.. na akkor már biztos voltam benne, hogy őt érzem. Persze ekkor még nem éreztem erősen, vagy sokszor.. gondolom csak akkor mikor nagyot mozdult. :)

2018. júl. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mellső fali lepénnyel 15 hetesen. Pici pukkanásféle érzés volt, meg néha nagyon enyhe simítás. Most a másodikat hátsó fali lepénnyel már 11 hetesen éreztem, először el se akartam hinni, de mostanra egészen határozott már, 13 hetes vagyok.
2018. júl. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Biztosan csak a 19. héttől, de ott már igen erőteljesen rúgott. (Mellső fali lepény)

De 1,5 héttel előtte már éreztem, mintha mocorogna odabent valaki meg mintha finoman bökdösnének belülről.

2018. júl. 13. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

19 hetesen tudtam, hogy a 18. Héten is éreztem már, csak akkor nem voltam biztos benne..


Nagyon nehéz leírni.

Ilyenkor már semmi pillangó, meg buborék..

Konkrétan érzed, hogy benn mintha mozdulna valami, ami belülről hozzádér..


Mivel nem ilyenre szamítottam, ezért nem ismertem fel


Mellső fali kepény volt

2018. júl. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

*számítottam


Lepény

2018. júl. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
16 hetesen
2018. júl. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!