Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második terhességnél kb...

Második terhességnél kb hányadik hétbe kezdet kerekedni a pocakotok?

Figyelt kérdés
2018. júl. 15. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Alapvetoen laposhasu vagyok, igy mi mar olyan 15-16 het korul eszrevettuk, hogy mar nem teljesen lapos, hanem picit kerekedik. Felidosen neztem ugy ki, mint aki jol bevacsizott. Es 25-26 het korul voltam, amikor rakerdezett mar az is, akit nem avattunk be.

Gyakorlatilag nem magyon latszott hamarabb, mint az elso baba es a vegere sem lett nagy hasam, az alkatomhoz passzolt.

Most a 3. babaval korabban kezdodott, pl most 23 hetesen mar eszreveszik, hogy terhes vagyok.

2018. júl. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én alacsony és vékony vagyok, 13 hetesen totál egyértelmű mindenkinek, simán rákérdeznek a boltban, bárhol (kisváros, nem tök idegenek). Akik közelebb állnak hozzám, 2 hete kezdték el kiszúrni. Engem is meglepett egyébként, hogy ilyen hamar, az első is korán látszott, de nem ennyire, 15-16 hetesen kezdték észrevenni az emberek.
2018. júl. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

19 héten!

Kb!Én már előtte is láttam, más nem!😂

2018. júl. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10 hetesen már a bátrabbak rákérdeztek. Nekem az elsővel is hamar látszott, kb. 11 hetesen akkor is.
2018. júl. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Nekem most 9 hetesen akkora van, h rendesen döbbenet. Persze tudom, h ez nem (vagy nem csak)a baba, kicsit zavar is de ez van. Alapjáraton sem vagyok az a lapos hasú (sajnos), de most rendesen pár pocakom van. Kiváncsi vagyok a végére így....aggódok is kicsit
2018. júl. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

16 héttől gondoltam babának. Nekem már a puffadás is nagyon látszik 1. szülésem óta. :/ így már a legelején terhesnek tűntem. Aztán enyhült a puffadás 12 hetes kor körül és 16 hetesen kezdett megint látszani.

Első babámnál 24 hetesen is úgy néztem ki, mint aki jól bekajált. (Ugyanarról a kezdősúlyról indítottam mindkét terhességet)

2018. júl. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20.heten, elsovel 21.heten.
2018. júl. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Az első is korán látszott, 13-4 hetesen már idegen ks rákérdezett, előreengedtek a postán, stb. A másodikkal holnap leszek 11 hetes és kb 2 hete takargatnom kell, mert nem szeretném, ha a 12 hetes UH-ig tudnák a távolabbi ismerősök. Nem puffadok egyáltalán, nem tudom, miért látszik ilyen korán. 😊
2018. júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!