Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egypetéjű ikrek közül is...

Egypetéjű ikrek közül is felszívódhat az egyik, vagy az csak két pete esetén lehetséges?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Azért szívódik fel, mert elhal. Szerintem egypetéjű ikreknél is elhalhat csak az egyik.

Vagyis a válaszom, hogy igen, szerintem lehetséges.

2010. jún. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kár. Valójában egy kis megnyugtatásra vágytam volna :)


De persze a valós válasz is érdekel... De akkor nem lehet, hogy mindkettő eltűnik?

Már volt szívhangom. Ilyenkor is lehetséges még?

Aggódom, mert még két hetem van a kontroll Uh-ig...

2010. jún. 18. 18:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Barátnőm volt úgy, hogy volt szívhang mindkét babánál aztán a 12 hetesen már csak egy baba volt, teljesen felszívódott a másik.
2010. jún. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, nalunk is ez tortent.
2010. jún. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Csak, hogy valami pozitív is legyen a válaszok között:

6.héten megvoltak a szívhangok és azóta is pulzálnak.

10 hónaposak, mint két tojás, 9 kilók, bútorok mentén sétálnak, mászva olyan gyorsak, mint a gyík :-)

Minden rendben volt a terhesség alatt és után is :-)

Legyél optimista!

Minden rendben lesz!!!!

2010. jún. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ. Győzködöm őket, hogy minden rendben legyen velük. Remélem, hallgatnak rám :D
2010. jún. 19. 08:23
 7/8 anonim ***** válasza:

8 hetesen voltak szívhangok nálunk is, 28 hetesek vagyunk ma. Csak hogy legyen még egy pozitív. :-)

Drukkolok!

2010. jún. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen egypetéjű ikreknél is felszívódhat az egyik. Élő példa rám, 18 éves vagyok és az én egypetéjű ikertestvérem is felszívódott nem is tudom már hanyadik héten, anya pedig mondta, de nem emlékszem. Nagyon bánt a dolog, jó lenne ha itt lenne, ugyanúgy nézne ki mint én, valahol a szívem mélyén "hiányzik" is, érzem, hogy bennem él, hisz két ember vagyok, egyik pillanatban visszahúzódó, másikban pedig nagyszájú, szókimondó, ez is bizonyítja azt, hogy én két ember vagyok, bennem él az ikertestvérem. :)
2011. okt. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!