Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek szokott a baba rugni,...

Nektek szokott a baba rugni, mozogni a pocakotokban ha hall, valami zenét, filmet, család tag hangját, fürdőviz hangját?

Figyelt kérdés
2018. júl. 18. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik babat varom, de nem vettem eszre ilyet. Inkabb csak azt veszem eszre, ha alszik es finomabb a mozgas, vagy ha ebren van es sokkal aktivabban, erosebben mozog, nagyokat.

De nem vettem eddig eszre, hogy a hangoknak lenne koze a mozgasahoz, var nem is figyeltem soha.

2018. júl. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Igen

Az én kislányom akkor kezdett odabent nagy bulizásba,amikor mosogattam (folyattam a vizet)

Söt volt olyan is,hogy hirtelen zajoktól megijedt 😀

Vagy ha az apukája adott egy cuppanós puszit a pocakomra, olyankor is megijedt.

Van egy zenélős játéka,amit mindig a hasamra tettem, olyankor is mocorgásba kezdett.

Ezt a zenélös játékot a mai napig is imádja és mintha emlékezne rá .

(Már 6 hónapos a kisasszony 😀 )

2018. júl. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen hangokra nem reagált különösebben, hiszen ezek mindennaposak voltak, viszont 36 hetesen elmentünk moziba. Na akkor ficánkolt ám rendesen mikor hangos jelenetek voltak.
2018. júl. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A zenére reagál,beszédre nég nem vettem észre.
2018. júl. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én az utóbbi pár hétben vettem észre, hogy a pici lányom kezd konkrét hangokra reagálni. Macskanyávogásra ficánkol, hangos beszélgetés, kiabálásra is, de akkor érzem, hogy nem tetszik neki, megijed. Ha este lefekvés után az apja beszél hozzá vagy énekel neki, arra meg kész táncot lejt :) szoktunk néha zenét hallgatni, a hasamhoz teszem a mobil hangszóróját, van egy-két zene, amit lejátszok neki, azoknak is "táncol" :)

Amit nagyon szeret az viszont a jógaoktatóm hangja. Mikor pl. mantrát énekel, vagy a meditáció közben beszél, imádja, folyton mocorog neki :)

30 hetes

2018. júl. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Zenét,

Ha megijedtem

Ha hangos zajt

Ha a férjem tüsszentett

A kocsiban 15 p után

2018. aug. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!